Home / info / 52 powody…

52 powody…

Promocja Samsunga trwa. Już od 12 września przy zakupie dowolnego modelu Smart TV z serii F dostaniemy dostęp do aplikacji Cineman VOD. Z pośród ponad 600 filmów będziemy mogli wybrać te, które najbardziej wpasowują się w nasze gusta. W ten sposób, zupełnie za darmo, w ciągu roku obejrzymy 52 filmy. Więcej na ten temat dowiecie się z poniższej informacji prasowej.

 

 

informacja prasowa

 

 

 

 

12 września rozpoczyna się ogólnopolska akcja „52 powody…” promująca najnowsze telewizory Samsung z platformą Smart TV. Kupując dowolny model telewizora Smart z serii F, otrzymamy dostęp do bazy ponad 600 hitów filmowych w aplikacji Cineman VOD. Będziemy mogli wybrać spośród nich aż 52 najlepsze tytuły do obejrzenia w ciągu roku.

 

 

549323

Aplikacja Cineman to prawdziwe kino w Twoim telewizorze, umożliwiające oglądanie filmów online w ramach usługi VOD.  W repertuarze jest prawie 600 filmów, a wśród nich najlepsze hollywoodzkie produkcje, hity z ostatnich lat i premiery filmowe, które często pojawiają się w aplikacji zaraz po premierze kinowej (na przykład Olimp w ogniu, Panaceum, Zmierzch. Przed świtem, Pokłosie, Niemożliwe, Intruz, czy Władza). Ponad 200 filmów dostępnych jest w jakości HD. Obecnie aplikacja Cineman VOD jest dostępna tylko na platformie Samsung Smart TV.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy w dniach od 12 września do 31 października 2013 roku kupić telewizor Samsung Smart TV objęty promocją „52 powody…” oraz wypełnić formularz dostępny na dedykowanej stronie www.52.samsung.pl (wersja standard i mobile). Po weryfikacji otrzymamy kod do aplikacji, który należy aktywować do 30 grudnia 2013 roku. Aktywowanie kodu w aplikacji Cineman VOD na Samsung Smart TV pozwoli cieszyć się bezpłatną możliwością obejrzenia 52 filmowych hitów!

Promocji Samsung towarzyszy 15 sekundowy spot telewizyjny emitowany od czwartku do soboty w wybranych stacjach (TVN Mix Urban, TVP, Polsat, Discovery, At Media). Swoim zasięgiem kampania obejmie także internet: planowana jest m.in. kampania odsłonowa oraz kampania SEM. Komunikacja będzie widoczna również na stronie internetowej Samsung Polska oraz na oficjalnym profilu firmy na portalu Facebook. Wspierana będzie także silną komunikacją w punktach sprzedaży (ulotki, gazetki, billboardy, animacja na eksponowanych telewizorach, bannery w sklepach www., etc.)

Kod w aplikacji Cineman VOD dający dostęp do 52 premier będzie ważny rok od czasu aktywacji (maksymalnie do 31 grudnia 2014).

Kampanię internetową oraz spot telewizyjny przygotował Samsung Electronics Polska we współpracy z

agencją Cheil Germany Gmbh Sp. z o.o. Za działania public relations odpowiada agencja Havas PR Warsaw, natomiast kampanię w mediach zaplanował i zrealizował dom mediowy Starcom.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl