Home / info / 80 cali na Euro

80 cali na Euro

Firma Sharp poinformowała o wprowadzeniu na nasz rynek swojego największego telewizora. Model LC-80LE645E ma 80-calowy ekran o powierzchni dwa razy większej niż ta oferowana przez telewizory 55-calowe. Co ciekawe, ciekłokrystaliczny wyświetlacz podświetlono nie za pomocą diod rozmieszczonych brzegowo (jak w większości LED-ów), lecz za pomocą pełnego podświetlenia. Sugerowana cena detaliczna to 27000 złotych, ale to chyba nie odstraszy prawdziwych fanów piłki nożnej, którzy planują kupić telewizor na Euro 2012. Inaczej mówiąc, w cenie 337 złotych za cal, Sharp LC-80LE645E wydaje się dość atrakcyjny.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć nowego telewizora oraz zapoznania się z oficjalną informacja prasową.

[nggallery id=20]

 

komunikat prasowy

 

 

 

Ekran telewizora o 2 metrowej przekątnej we własnym domu? Dzięki Sharp już możesz go mieć.

Pierwsze na rynku 80-calowe telewizory Sharp AQUOS Full LED LE645E już w sprzedaży.

 

Jeśli myślałeś, że Twój 46-calowy telewizor jest duży, spójrz na nowy 80-calowy model Sharp AQUOS Full LED LE645E. To prawdziwy kolos. Powierzchnia ekranu tego modelu przewyższa powierzchnię ekranu telewizora 55-calowego dwukrotnie! Mecz UEFA EURO 2012  oglądany na takim telewizorze, bądź wieczór filmowy w gronie znajomych? Aż nie chce się wychodzić z domu …

Sharp AQUOS Full LED LE645E – to pierwszy telewizor o ponad 2 metrowej przekątnej ekranu, który trafia do sprzedaży na rynku europejskim i jednocześnie w Polsce.

Firma Sharp pobiła kolejny rekord. W drugiej połowie marca 2012 roku wprowadziła do swojej oferty pierwszy model  telewizora o przekątnej 80 cali. Jest to jedyny dostępny w sprzedaży telewizor o tak dużej przekątnej ekranu – ponad 2 metrowej.

To, co wyróżnia modelSharp LE645E to fakt, iż jest to telewizor o pełnym podświetleniu LED. Na podkreślenie zasługuje również jego wysoka energooszczędność. Dzięki spełnianiu najwyższych norm odbiorniki otrzymały etykietę energetyczną A++. To wyjątkowe osiągnięcie przy tak olbrzymim ekranie.

80-calowy Sharp AQUOS Full LED LC-80LE645E to model o pełnym podświetleniu LED oraz pełnej rozdzielczości HD. 100 Hz panel telewizora wykonano w technologii UV2A oraz wyposażono w funkcję Fine Motion. Dzięki tym rozwiązaniom ulepszona została jakość i płynność obrazu.

Model LE645E wyposażono w potrójny tuner HD, funkcję nagrywania Time Shift+, oraz Media Player, odtwarzacz zdjęć, wideo i muzyki zapisanych w pamięci USB lub na serwerze DLNA w sieci domowej.

Telewizor umożliwia dostęp do internetu poprzez AQUOS Net+ – otwartą przeglądarkę internetową.

Data wprowadzenia na rynek w Polsce:

Marzec 2012

Cena:

Sharp AQUOS Full LED LC-80LE645E – 27 000 zł.

 

© TV TEST 2012

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl