Home / info / Adamek czy Kliczko?

Adamek czy Kliczko?

Interesujesz się boksem? Chcesz na własne oczy zobaczyć jak Adamek walczy z Kliczką? Kupując dowolny telewizor LED Toshiby masz szansę wygrać bilet na ten pojedynek. Tylko nie spiesz się za bardzo. Promocja zaczyna się dopiero w najbliższą sobotę, tj. 20 sierpnia, i trwa do 4 września br.

Pełna informacja poniżej.

 

Toshiba partnerem technicznym bokserskiego pojedynku XXI wieku

Klitschko – Adamek. 1000 miejsc czeka na klientów!

 

Toshiba Television Central Europe została głównym partnerem technicznym walki bokserskiej XXI wieku – Klitschko vs. Adamek. Z tej okazji 1000 miejsc czeka na klientów, którzy kupią dowolny telewizor Toshiba LED.

 

Już 10 września 2011 spełni się marzenie kibiców boksu na całym świecie. Po raz pierwszy w Polsce, na nowym Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się walka o mistrzostwo świata wagi ciężkej.

To będzie niepowtarzalna szansa dla gwiazdy polskiego boksu Tomasza Adamka (nr 1 w rankingu federacji WBC i WBO oraz nr 3 w rankingu federacji IBF) aby wygrać z obecnym mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC Vitalijem Klitschko i zdobyć dla Polski najbardziej pożądany tytuł mistrzowski.

 

Toshiba, główny partner techniczny tego historycznego wydarzenia, dla wszystkich fanów marki oraz miłośników sportu przygotowała specjalną promocję.

 

Kupując dowolny telewizor TOSHIBA LED możesz wygrać bilety na walkę
Klitschko – Adamek. Do wygrania 500 podwójnych zaproszeń.

Co zrobić aby dołączyć do 40 000 widzów?

Zasady są bardzo proste. Klienci, którzy w okresie od 20.08 do 04.09.2011 dokonają zakupu dowolnego  telewizora Toshiba LED (nawet niedrogiego modelu 22EL833 w cenie poniżej 800 zł), będą mieli szansę wygrać podwójne zaproszenie na walkę  Klitschko – Adamek. Po zakupie należy odwiedzić stronę internetową www.1000biletowtoshiba.pl i podać propozycję własnego hasła dopingującego Tomasza Adamka. Codziennie autorzy najciekawszych propozycji otrzymają zaproszenia.

Szczegóły dotyczące promocji na stronie: www.1000biletowtoshiba.pl.

Toshiba przygotowała także specjalny profil na Facebooku skupiający kibiców Adamka:  www.facebook.com/1000biletow

Partnerami konkursu Toshiba są: Komputer Świat, SFD.pl, sport24.pl, ringpolska.pl, bokser.org.

Toshiba Europe GmbH

Toshiba Europe GmbH (TEG) jest oddziałem Toshiba Corporation z siedzibą Tokyo, globalnej korporacji o ponad 130-letniej historii. Toshiba to światowy lider w segmencie nowoczesnych technologii, producent i promotor zaawansowanej elektroniki, systemów komunikacyjnych, urządzeń elektroniki użytkowej, artykułów AGD oraz systemów energetycznych.

Niemiecka centralna TEG w Neuss, składa się z czterech dywizji biznesowych: Systemy komputerowe, Pamięci masowe, Produkty konsumenckie oraz Systemy operacji elektronicznych. Oddziały te są odpowiedzialne za dostarczenie na rynek cenionych przez klientów komputerów przenośnych, innych urządzeń i rozwiązań mobilnych, dysków twardych, napędów DVD, telewizorów LCD oraz elektronicznego wyposażenia biurowego.

Toshiba została założona w 1875 i obecnie prowadzi swoje operacje na świecie poprzez sieć ponad 730 zależnych firm zatrudniających 204 tysiące osób. Więcej informacji na stronie Toshiby www.toshiba.co.jp/index.htm.

TOSHIBA Television Central Europe to Polski oddział TOSHIBA zajmujący się produkcją i sprzedażą odbiorników telewizyjnych. Zakład produkcyjny znajduje się w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem, w gminie Kobierzyce.

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl