Home / info / Ale jazda! Ale Sharp!

Ale jazda! Ale Sharp!

To jest odlot! Największy na świecie, produkowany seryjnie telewizor ma niecałe 12 cm głębokości (w najgrubszym miejscu), 120 cm wysokości niemal 200 cm szerokości i przekątną ekranu równą 229 cm… do tego waży tylko 64 kilogramy. Aby komfortowo z niego korzystać, należy oglądać telewizję z odległości 3,5 metra. Więcej na ten temat przeczytacie poniżej. Zapraszam na wycieczkę do sklepu także tych, którzy nie mają luzem 60 tysięcy. Warto zobaczyć takiego giganta.

 

informacja prasowa

 

 

 

Największy na świecie 90-calowy Sharp AQUOS LED już w Polsce

 

Firma Sharp poinformowała o wprowadzeniu na rynek ​​gigantycznego, 90-calowego telewizora Sharp AQUOS LED LC-90LE757. Ten największy na świecie telewizor trafił właśnie do sklepów w całej Europie. Sharp AQUOS 3D LED TV o wysokości ponad 1,2 m i przekątnej wynoszącej niemal 2 metry i 30 centymetrów to spełnienie marzeń tych, którzy we własnym domu pragną poczuć się niczym w kinie. Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji paneli 3D X-Gen, stworzonych i wyprodukowanych przez firmę Sharp, nowe telewizory mają nie tylko największy na świecie rozmiar, ale również niezrównaną jakość obrazu.

 

Sharp_90_2(1)

 

 

90-calowy Sharp AQUOS LED będzie prawdziwą gratką dla miłośników kina, sportu i gier. Oferuje niezrównaną wielkość i jakość obrazu, przewyższającą wszystko, co do tej pory oferowano konsumentom w zakresie telewizorów LED. Żeby się o tym przekonać, trzeba go zobaczyć na własne oczy.

 

Model Sharp AQUOS 3D LED LC-90LE757 jest największym telewizorem LED na świecie dostępnym w seryjnej produkcji, a przy tym jest stosunkowo lekki, smukły i pasuje do najróżniejszych rodzajów wnętrz. Warto zaznaczyć, że aby komfortowo korzystać z telewizora i w sposób optymalny podziwiać niezrównaną jakość kolorów i detali, należy oglądać telewizję z odległości około 3,5 metra.

 

Telewizor Sharp AQUOS z serii LC-90LE757 gwarantuje maksymalne wrażenia wizualne oferując najwyższej jakości obraz, który jest niezwykle ostry i jasny. LC-90LE757 to telewizor Full HD o pełnym podświetleniu LED. Zastosowano w nim panel X-Gen UV2A 3D, procesor Clear Picture oraz technologię Active Motion 200.

Sharp LC-L90LE757 umożliwia dostęp do internetu za pomocą otwartej przeglądarki AQUOS NET+. Pozwala ona na surfowanie w sieci, łatwą integrację z  urządzeniami mobilnymi oraz dostęp do usług VOD i Skype. Jest również wyposażony w nową aplikację firmy Sharp – AQUOS Remote Lite dla systemów iOS i Android, która zamienia smartfon w pilot wyposażony we wszystkie potrzebne funkcje, a także umożliwiającą proste i intuicyjne przeglądanie internetu. Telewizor ma wbudowany potrójny tuner HD (DVB-T/DVB-C/DVB-S2) oraz odtwarzacz multimedialny, który umożliwia odtwarzanie zdjęć, filmów i muzyki z pamięci USB lub bezpośrednio z sieci domowej.

Sharp_90_4

Mimo wyposażenia nowego telewizora Sharp w niebotycznych rozmiarów ekran, jego stylowy design, smukła rama i aluminiowe wykończenie sprawiają, że wygląda niezwykle lekko. Waży zaledwie 64 kg (bez podstawy) i ma mniej niż 12 cm głębokości w najgrubszym miejscu, dzięki czemu można go łatwo zamontować na ścianie. Technologia bezpośredniego podświetlenia LED sprawia, że ​​ten ogromny telewizor jest zarazem energooszczędny: to klasa A++ pod względem wydajności energetycznej.

 

90-calowy AQUOS poprzez Wallpaper Mode daje możliwość wyświetlania na ekranie telewizora obrazów – tapet. Tym samym wyłączony telewizor nie jest jedynie czarną plamą na ścianie, a ekranem, na którym możemy umieścić dowolny obraz – grafikę, fotografię, ulubioną reprodukcję dzieła sztuki. Jednocześnie nie jest to klasyczny “pokaz slajdów”. Obraz ma bowiem niemal taką samą jasność i wygląd jak oryginalne obrazy malowane na płótnie. W trybie Wallpaper odbiornik zużywa jedynie ok. 30-40W – czyli tyle, co mała żarówka. Jasność obrazu to zaledwie 30cd. Tryb Wallpaper Mode w połączeniu z olbrzymią przekątną jaką oferuje telewizor Sharp będzie stanowić ozdobę każdego salonu.

Sharp_90_3

Telewizor Sharp o przekątnej 90 cali dostępny jest w sprzedaży od czerwca 2013.

Cena: ok. 60 000 zł.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl