Home / info / Arcydzieło

Arcydzieło

Nie jest nowością, że współczesne telewizory są mają tak dopracowany design, że stają się ozdobą każdego wnętrza. Najnowszy OLED firmy LG jest jednak czymś więcej… współczesnym dziełem sztuki.  Otoczony jest stylową (taką jaką mają tradycyjne obrazy) ramą, w której umieszczono dwa głośniki. Dodatkowo urządzenie wyposażono w funkcję Gallery Mode, która pozwala użytkownikom na cyfrowe wyświetlanie reprodukcji arcydzieł. Więcej na ten temat przeczytacie poniżej.

informacja prasowa

LG PREZENTUJE SWOJE NAJNOWSZE DZIEŁO SZTUKI – LG GALLERY OLED NA TARGACH IFA 2013

 

Współczesne dzieło sztuki, telewizor LG GALLERY OLED to połączenie innowacyjnego designu z niewiarygodną jakością obrazu i dźwięku.

 

Podczas targów IFA 2013 w Berlinie, firma LG Electronics (LG) zaprezentuje GALLERY OLED (model 55EA8800), najnowsze rozwiązanie z linii telewizorów nowej generacji. GALLERY OLED wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem oraz stylową ramą, w której ukryto dyskretne głośniki o doskonałym brzmieniu. Jest to pierwszy model telewizora OLED, który można zainstalować na ścianie, na co pozwalają specjalne elementy konstrukcji urządzenia. Wyjątkowy wygląd oraz imponujące możliwości audio nowego OLED GALLERY, dopełniają wiodącą w branży linię OLED TV od LG.

 

“Nowy telewizor LG GALLERY OLED łączy subtelny wygląd z niezrównaną jakością obrazu oraz wciągającym brzmieniem,” powiedział Havis Kwon, prezes i dyrektor generalny działu Home Entertainment w LG Electronics. „Najnowsze osiągnięcie LG w dziedzinie wzornictwa i technologii jest wyrazem wizji naszej firmy i dążenia do dostarczania użytkownikom zróżnicowanych i niewiarygodnych doznań.”

 

Telewizor jak obraz

Niczym bezcenny obraz, 55-calowy GALLERY OLED od LG jest otoczony stylową ramą, która oprócz walorów estetycznych kryje w sobie 2.2-kanałowy system dźwiękowy.
Co więcej, można go zainstalować na ścianie, by prezentował się na niej dokładnie tak, jak obraz. Nowe głośniki LG odtwarzają bogaty dźwięk i perfekcyjnie współgrają
z nieskazitelnym obrazem telewizora OLED. Dodatkowym atutem jest Gallery Mode – specjalny tryb, który pozwala użytkownikom wyświetlać cyfrowe reprodukcje dzieł, autorstwa takich sław jak Vincent Van Gogh czy Paul Gauguin, jak również własne fotografie.

Gallery_Mode_PRESS_med

Niespotykana jakość obrazu

W tym roku, firma LG, jako pierwsza wprowadziła do sprzedaży 55-calowe telewizory OLED, zarówno z płaskim, jak i zakrzywionym ekranem, co przykuło uwagę konsumentów, mediów na całym świecie. W telewizorach OLED od LG zastosowano technologię WRGB, która dzięki dodatkowemu białemu subpikselowi gwarantuje idealnie ostry obraz. Linia niesamowicie lekkich i płaskich TV OLED od LG wyróżnia się również imponującymi kątami widzenia, zapewniając duży komfort niezależnie od pozycji widza.

GALLERY OLED TV_med

 

Telewizor LG GALLERY OLED zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu na rynku niemieckim. Jako pierwsi zobaczą go konsumenci, którzy podczas tegorocznych targów IFA odwiedzą halę LG (11.2). Premiery na innych rynkach odbędą się w późniejszych terminach.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl