Home / info / BenQ lubi zabawę

BenQ lubi zabawę

Choć w przypadku gier należało by mówić już o całkiem poważnym zajęciu. W każdym razie firma BenQ przyjęła w swej strategi promowanie się poprzez rozrywkę, jednocześnie wspierając rzesze fanów komputerowych gier i starając się tworzyć rozwiązania pod ich kątem. Trwa właśnie (12-15 marca) katowicki Intel Extreme Masters World Championship 2015, a tam przygotowano ponad 400 monitorów BenQ dla zawodników oraz wiele nagród i atrakcji dla kibiców mistrzostw. BenQ, już po raz kolejny jest właśnie dostawcą wszystkich monitorów wykorzystywanych przez zawodników uczestniczących w finale.

IEM 2014
Monitory BenQ z serii XL wykorzystywane są nie tylko na wszystkich arenach oficjalnych pojedynków, ale i w salach treningowych, gdzie zawodnicy przygotowują się do punktowanych rozgrywek, a także na stoiskach niektórych partnerów IEM. Równolegle, na swoim stoisku BenQ przygotował wiele atrakcji, turniejów i nagród dla publiczności uczestniczącej w IEM 2015. Będą to m.in. otwarte turnieje FIFA, LOL, CS:GO BRAWL, konkurs BenQ Cosplay Championship, panel i spotkania z blogerami.
Więcej bieżących informacji: https://www.facebook.com/BenQPL   
         
Jak powiedział Krzysztof Sulowicz, Country Manager BenQ PL, wyciągając wnioski z oblężenia naszego zeszłorocznego stoiska, w tym roku udostępniamy 28 stanowisk, na których każdy będzie mógł poczuć się jak zawodowy gracz i spróbować swoich sił w licznych turniejach. Do dyspozycji stawiamy najnowsze monitory XL2430T i XL2720Z, takie same jakich używają mistrzowie na wszystkich scenach IEM 2015. Każdy będzie mógł przekonać co to znaczy mieć monitor zaprojektowany dla gracy, czym różni się on w praktyce od zwykłego monitora. Przygotowaliśmy również wiele atrakcji i niespodzianek dla odwiedzających nasze stoisko.
Jest jeszcze czas, można sie wybrać, bo wśród atrakcji:
konkurs BenQ Cosplay Champions – finał w sobotę 14 marca – nagrodami są monitory BenQ, fotele DXRACER i gotówka od producenta polskiej gry BRAWL- szczegóły i zapisy http://elohell.net/benq;
• otwarte turnieje FIFA, CS:GO, LOL i nową polską grę BRAWL – każdego dnia – nagrodami są m.in. monitory, konsole Xbox One i różne atrakcyjne gadżety;
spotkania ze znanymi blogerami i Youtuberami – w piątek i w sobotę.

Aktualne informacje i relacje
Strefa BenQ dla graczy

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl