Home / info / Bose SoundLink Mini

Bose SoundLink Mini

Kilka dni temu firma Bose zaprezentowała nowy produkt: SoundLink Mini Bluetooth. Ten przenośny głośnik o niewielkich gabarytach szczególnie przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom tabletów i smartfonów, którzy poszukują wysokiej jakości przetwornika w małej obudowie. Więcej informacji oraz galeria zdjęć poniżej.

 

SoundLink Mini:  nowy super przenośny głośnik Bluetooth 

Głośnik SoundLink Mini to nowe urządzenie z rodziny Bose SoundLink.  Mieści się w dłoni i łączy się bezprzewodowo z urządzeniami przenośnymi za pomocą technologii Bluetooth.

00

SoundLink Mini to kompletnie nowe wydanie dotychczasowych głośników przenośnych” – deklaruje Phil Hess, wiceprezes Bose Home Entertainment Division – „Nie kierowała nami chęć stworzenia jeszcze mniejszego urządzenia. Już od początku było wiadomo, że głośnik SoundLink Mini będzie mały, ale musiał też odtwarzać dźwięki lepszej jakości niż jakikolwiek inne urządzenie tej wielkości. I rzeczywiście tak się stało”.

[nggallery id=47]

Waży niecałe 40 gramów, nie więcej niż standardowy tablet, a przybliżone wymiary 5 x 18 x 5,8 cm stanowią odpowiednio 30% wymiarów i 50% masy oryginalnego głośnika SoundLink Mobile.

Trwała i wytrzymała obudowa z anodowanego aluminium jest odporna na zadrapania i plamy od palców, skutecznie chroniąc urządzenie przed trudami codziennego użytkowania.

W głośniku SoundLinkMini zastosowano szereg precyzyjnie wbudowanych ulepszeń: dwa nowe pasywne radiatory wyposażono w opatentowaną technologię do odtwarzania głębszych niskich tonów. Zastosowane po raz pierwszy w głośnikach SoundLink Mini, nowe przetworniki Bose wprawiają w ruch dwa razy więcej powietrza niż tradycyjne przetworniki tej samej wielkości, generując wyraziste dźwięki w średnim i wysokim zakresie częstotliwości. Cyfrowa technologia przetwarzania sygnału optymalizuje efekt audio dzięki tonalnie wyważonemu brzmieniu na wszystkich poziomach głośności. Całość zapewnia najwyższej jakości doznania muzyczne.

[slideshow id=47]

Głośnik SoundLink Mini obsługuje technologię Bluetooth A2DP oraz jest wyposażony w antenę o wysokiej czułości, zapewniającą stabilne połączenie bezprzewodowe. Odtwarzanie muzyki i parowanie urządzenia jest bardzo proste – aby połączyć głośnik z urządzeniem bezprzewodowym, wystarczy wcisnąć jeden przycisk na panelu głównym. Dodatkowo, urządzenie przechowuje w pamięci do 6 urządzeń Bluetooth, wystarczy tylko raz sparować głośnik z urządzeniem.

l21

Głośnik SoundLink Mini jest dostępny w zestawie z podstawką ładującą, dzięki której głośnik jest zawsze naładowany i gotowy do zabrania ze sobą, a akumulator litowo-jonowy, zapewnia do 7 godzin pracy. Dodatkowe akcesoria to miękki pokrowiec w kolorze pomarańczowym, zielonym i niebieskim oraz torba zabezpieczająca urządzenie podczas podróży.

Głośnik SoundLink Mini Bluetooth dołącza do grona innych głośników Bose Bluetooth, m.in. cenionego modelu SoundLink Bluetooth Mobile II.

[nggallery id=48]

Ceny, akcesoria, dostępność

Głośnik SoundLinkMini trafi do sprzedaży 11 lipca 2013 r. w rekomendowanej cenie detalicznej 895 PLN. Przedsprzedaż urządzenia rusza już dziś. Głośnik SoundLink Mini wraz z akcesoriami można nabyć w salonach Bose, na stronie bose.pl lub u autoryzowanych dealerów Bose.

l19

O firmie Bose

Firma Bose została założona w 1964 roku przez dra Amara G. Bose, późniejszego profesora Instytutu Technologii w Massachusetts. Obecnie firma wprowadza swoje wizje, inwestując w długoterminowe badania i zachowując przy tym jedną, fundamentalną zasadę: rozwój nowych technologii przynoszących rzeczywiste korzyści klientom.  Na przestrzeni dziesięcioleci, innowacje Bose zmieniały świat technologii nie tylko w dziedzinie audio. Wynalazki Bose stały się ikoną wśród urządzeń dla domu, samochodu i miejsc publicznych. Od systemów kina domowego, systemów muzycznych Wave, przez redukujące hałas otoczenia słuchawki, cyfrowe systemy muzyczne i głośniki Bluetooth, a kończąc na profesjonalnym nagłośnieniu, Bose zmieniał sposób, w jaki ludzie słuchają muzyki.

Firma Bose jest własnością prywatną. Duch przedsiębiorstwa, pełen inwencji, dążenia do doskonałości i oddania dla potrzeb nieprzeciętnego klienta, jest dostrzegalny na całym świecie – wszędzie tam, gdzie działa Bose.

TV TEST 2013

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl