Home / info / Ciekawy zestaw audio

Ciekawy zestaw audio

Na półki sklepowe trafiła właśnie nowa miniwieża LG o symbolu CM2630B. Jeżeli szukacie czegoś niewielkiego w cenie do 1000 zł, to warto się bliżej zainteresować tym urządzeniem. Więcej informacji poniżej.

komunikat prasowy

 

 

01

 

NOWY ZESTAW MICRO HI-FI OD LG – BOGATY DŹWIĘK W KOMPAKTOWEJ OBUDOWIE

Zestaw Micro Hi-Fi CM2630B od LG to doskonałe połączenie eleganckiego wzornictwa i bogatego dźwięku.

Firma LG Electronics (LG) wprowadza na rynek nowy zestaw Micro Hi-Fi CM2630B. W kompaktowej i zaprojektowanej z najwyższą starannością, obudowie tego modelu drzemie duża moc, która pozwala w pełni cieszyć się swoją ulubioną muzyką.

startpic1

Zestaw CM2630B oferuje dwukanałowy dźwięk o mocy 160W (2x80W). Posiada także wbudowany głośnik niskotonowy, zapewniający bogaty dźwięk. Membrany głośników w urządzeniu wykonano z wysoce odpornego na czynniki zewnętrzne włókna aramidowego, co zapewnia czyste i precyzyjne brzmienie oraz niweluje wszelkie zniekształcenia.

membrana

Nowy zestaw Micro Hi-Fi w pełni integruje się z urządzeniami przenośnymi. Został wyposażony w technologię Bluetooth, dzięki której można bezprzewodowo przesyłać muzykę ze smartfonów czy tabletów wprost do zestawu. Dodatkowo, by zapewnić użytkownikom maksymalny komfort użytkowania, firma LG udostępniła również możliwość sterowania modelem CM2630B przy pomocy smartfona.

02

Zestaw Micro Hi-Fi CM2630B jest już dostępny na polskim rynku. Sugerowana cena detaliczna tego modelu to 999 PLN.

© TV TEST 2013

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl