Home / testy / Denon HEOS soundbar – test

Denon HEOS soundbar – test

Większość soundbarów powiela mniej lub bardziej utarte schematy konstrukcyjne. Denon HEOS jest nieco inny, a dlaczego, dowiecie się z naszego testu.

W swojej ofercie Denon ma niewiele modeli soundbarów, ale HEOS Home Cinema należy do najnowszych. W zamierzeniach producenta soundbar ten ma łączyć wysoką jakość brzmienia z bogatymi możliwościami multimedialnymi, a w szczególności pracą w systemie wielopokojowym (multiroom). To pierwsze urządzenie tego typu w ofercie tej firmy.

Konstrukcja

Soundbar Denona jest belką wykonaną z matowego tworzywa w kolorze ciemnoszarym, pokrytą materiałem ochronnym. W belce, mamy cztery przetworniki: jeden eliptyczny średniotonowy z membraną stożkową (z kewlaru) oraz jeden wysokotonowy z membraną kopułkową na każdy kanał.

Dalszą część testu znajdziecie na portalu Benchmark.pl.

Tomasz Chmielewski

Większość soundbarów powiela mniej lub bardziej utarte schematy konstrukcyjne. Denon HEOS jest nieco inny, a dlaczego, dowiecie się z naszego testu. W swojej ofercie Denon ma niewiele modeli soundbarów, ale HEOS Home Cinema należy do najnowszych. W zamierzeniach producenta soundbar ten ma łączyć wysoką jakość brzmienia z bogatymi możliwościami multimedialnymi, a w szczególności pracą w systemie wielopokojowym (multiroom). To pierwsze urządzenie tego typu w ofercie tej firmy. Konstrukcja Soundbar Denona jest belką wykonaną z matowego tworzywa w kolorze ciemnoszarym, pokrytą materiałem ochronnym. W belce, mamy cztery przetworniki: jeden eliptyczny średniotonowy z membraną stożkową (z kewlaru) oraz jeden wysokotonowy z membraną…

Denon HEOS soundbar

ocena ogólna

Dobry.

Denon HEOS to wysoce naturalne i kulturalne brzmienie, pozbawione buczącego basu, nadmiernie wyostrzonych detali, czy innych sztuczek. Jest to jeden z najlepiej brzmiących soundbarów w klasie do dwóch i pół tysiąca złotych, jaki można obecnie kupić.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl