Home / ludzie / Shinji Obana

Shinji Obana

Obana, zatrudniony obecnie w dziale Corporate Communications Sony Corporation w Tokio, będzie odpowiedzialny za komunikację Sony Europe.

Sony Europe poinformowało o nominacji Shinji Obany na stanowisko dyrektora działu Corporate Communications Sony Europe. Będzie on kierował działaniami z zakresu komunikacji korporacyjnej w Europie i wspomagał dział elektroniki w dostarczaniu użytkownikom z całego świata niepowtarzalnych, fascynujących wrażeń.

Od 1 października 2013 za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną działu elektroniki w Europie odpowiedzialny jest Shinji Obana, który został nowym dyrektorem działu Corporate Communications Sony Europe. Serdecznie gratulujemy awansu. Więcej na ten temat przeczytacie w poniższej informacji prasowej.

 

 

 

informacja prasowa

 

 

 

 

Shinji Obana będzie odpowiedzialny za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną działu elektroniki w Europie. Zakres jego obowiązków obejmie ścisłą współpracę z kadrą zarządzającą Sony, działem Corporate Communications w centrali Sony, europejskimi firmami siostrzanymi Sony oraz głównymi decydentami w regionie. Shinji Obana obejmie nową funkcję z dniem 1 października 2013 r. i będzie raportował do prezesa Sony Europe Masaru Tamagawy.

Sony w Europie ulega zmianom — mówi Masaru Tamagawa, prezes Sony Europe. — Nasza działalność rozwija się i nabiera dynamiki, dzięki czemu ponownie jesteśmy w stanie wprowadzać na ten ważny rynek fascynujące, innowacyjne produkty. Bogate doświadczenie Shinji Obany w tworzeniu skutecznego, globalnego przekazu będzie dla nas ogromną wartością, ponieważ naszym celem jest aktywizacja działań komunikacyjnych w Europie, wzmocnienie wizerunku Sony, a nade wszystko pokazanie naszym potencjalnym klientom, dlaczego to właśnie Sony potrafi jak nikt inny fascynować i inspirować.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl