Home / info / EskaGO w samsungach

EskaGO w samsungach

Właściciele Samsung Smart TV i/lub odtwarzaczy Blu-ray z platformą Smart Hub z 2012 i 2013 roku firma Samsung ma dla Was wakacyjny prezent – aplikację eskaGO. Dzięki niej letnie grille upłyną we wspaniałej atmosferze. Być może ktoś, tańcząc w rytm muzyki z Eski, się zakocha? Z darmową aplikacją przygotowaną  przez Grupę Radiową Time, w skład której wchodzą: Radio ESKA, Radio Eska ROCK, Radio WAWA i Radio VOX FM, wszystko jest możliwe. Więcej na ten temat przeczytacie w poniższej informacji prasowej.

 

informacja prasowa

 

 

 

Aplikacja eskaGO jest już dostępna na telewizorach Samsung Smart TV oraz na odtwarzaczach Blu-ray z platformą Smart Hub z 2012 oraz 2013 roku. Została przygotowana przez Grupę Radiową Time, w skład której wchodzą: Radio ESKA, Radio Eska ROCK, Radio WAWA i Radio VOX FM.

Aplikacja zapewnia dostęp do bogatej treści nowej platformy internetowej eskaGO.pl. Mogą z niej korzystać za darmo wszyscy użytkownicy platformy Samsung Smart TV uzyskując dostęp do kilkudziesięciu kanałów radiowych i telewizyjnych on-line. Kanały są zróżnicowane pod względem brzmienia i pogrupowane zgodnie z klimatem muzycznym głównych stacji. Prezentują muzykę z różnych gatunków, od rocka przez hip-hop, R&B, pop, muzykę klubową, aż po hity światowych i krajowych list przebojów. Są one dostępne zarówno w wersji audio jak i wideo, ponieważ w serwisie znajdziemy także sześć kanałów telewizyjnych. Oprócz telewizji muzycznych ESKA TV i POLO TV na platformie umieszczone zostały również kanały z klipami wideo, dobranymi pod kątem formatu muzycznego poszczególnych stacji – ESKA ROCK TV, WAWA TV, VOX TV i ESKA PARTY TV.

eska-go-mainscreenshot

Aplikacje muzyczne na Samsung Smart TV
eskaGO to już kolejna aplikacja muzyczna, którą mogą cieszyć się użytkownicy platformy Smart TV. Fanów nowoczesnych, jak i starszych brzmień z pewnością zainteresują dostępne na platformie aplikacje globalne, takie jak coraz bardziej popularne Spotify i Deezer, oraz aplikacje polskie.

Aplikacja Tuba.TV umożliwia stworzenie własnej telewizji muzycznej, dostosowanej do indywidualnych gustów i potrzeb. Wyszukuje teledyski i umożliwia tworzenie playlist m.in. oparciu o ulubionych artystów, gatunki muzyczne i nazwy stacji. Można również skorzystać z gotowych tematycznych kanałów z najpopularniejszymi stylami muzycznymi, wśród których są m.in. Rock, Pop, Dance, Hip-Hop i Rap, Polskie Przeboje, czy też największe przeboje z różnych dekad muzycznych. Ponadto, Tuba.TV oferuje tysiące klipów, także w jakości HD.

Tuba FM pozwala na wyszukanie muzyki m.in. w oparciu o ulubionych artystów, gatunki i nazwy stacji radiowych, a RadioPolska Stacja.pl umożliwia wybór kanału z bogatej oferty radiowej (od muzyki biesiadnej, folkowej, przez jazz, lounge, disco polo, pop, rock, bollywood i R&B) i cieszenie się z nieograniczonego dostępu do muzyki za darmo.

Polskie Radio to aplikacje Czwórka Polskie Radio i Polskie Radio. Aplikacja radiowej Czwórki zapewnia dostęp do wielu gatunków muzycznych, wśród których są: rock, pop, ballady, ambitne, industrial, ale też takie wydarzenia jak Konkurs Chopinowski czy popularne Przeboje Lata z Radiem. Dodatkową funkcją jest możliwość oglądania na żywo Programu Czwartego Polskiego Radia – Radia z Wizją. Aplikacja Polskie Radio to z kolei 100 kanałów radiowych, ponad 100 tysięcy materiałów audio i kilka tysięcy materiałów wideo na żądanie. Za jej pośrednictwem można także korzystać z najnowszych wiadomości i materiałów z takich serwisów jak: sport, gospodarka, muzyka, kultura, nauka, historia, dzieci i wielu innych.

Serwis RMFon.pl zawiera obecnie ponad 80 internetowych kanałów radiowych o zróżnicowanym repertuarze – od muzyki elektronicznej, przez R&B, dance, pop, rock po heavy metal. Poza streamingiem audio, RMFon.pl umożliwia fanom przegląd płytotek, dostęp do biografii, kalendarium, informacji o koncertach, galerii foto i wideoklipów. W ofercie znajdują się stacje dedykowane muzycznym gatunkom (np. RMF Rock), poszczególnym wykonawcom (np. RMF Depeche Mode), audycjom znanym z anten stacji Grupy RMF (np. RMF POPLISTA) oraz zupełnie nowe internetowe projekty radiowe (eLO RMF – program w całości przygotowywany przez uczniów krakowskich szkół średnich).

Listę aplikacji muzycznych uzupełnia Radio NRJ/ENERGY – radio wraz z popularnymi stacjami „HIT MUSIC ONLY” dostępne jest już w 15 krajach Europy. Aplikacja wyświetla wszystkie niezbędne informacje, takie jak tytuł piosenki, artystę czy prezentera radiowego, który akurat prowadzi audycję. W celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych usług udostępnianie są również lokalne rozgłośnie, na przykład niemieccy słuchacze obok kanałów tematycznych mają dostęp do stacji ENERGY Berlin.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl