Home / info / Philips AEA2000

Philips AEA2000

Masz starą wieżę audio bez Bluetootha a chciałbyś przesyłać do niej piosenki  ze swojej komórki? Nie ma sprawy, Philips znalazł na to radę. AEA2000 to niewielki adapter umożliwiający przesyłanie muzyki ze smartfonów i tabletów poprzez Bluetooth do wybranego urządzenia. Więcej informacji w poniższym komunikacie prasowym.

komunikat prasowy

 

 

 

Firma Philips wprowadza linię akcesoriów z obsługą aplikacji, aby jeszcze lepiej bawić użytkowników swoich produktów

image001

Prezentujemy nowe urządzenie Philips Bluetooth Hi-Fi (AEA2000). Ten najnowszy produkt z grupy urządzeń służących do rozrywki potwierdza zaangażowanie firmy Philips w tworzenie innowacji wśród takich urządzeń poprzez wprowadzanie szeregu nowych współpracujących z aplikacjami produktów służących do rozrywki, ochrony zdrowia i relaksu, komunikacji i automatyki domowej.

AEA2000_12-UPL-global-001_lowres

Philips Bluetooth Hi-Fi w jednej chwili zamienia posiadane głośniki i urządzenia Hi-Fi w bezprzewodowy system dźwiękowy zapewniający dostęp do nieograniczonej muzyki za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Wystarczy wybrać preferowaną aplikację muzyczną, aby od razu rozpocząć przesyłanie muzyki do urządzenia Hi-Fi z telefonu lub tabletu z włączoną łącznością Bluetooth. Użytkownicy mogą nawet łączyć się w ten sposób z komputerem. Wystarczy podłączyć adapter Bluetooth do posiadanego urządzenia Hi-Fi lub zestawu głośnikowego za pomocą dostarczonego kabla i rozpocząć przesyłanie danych ze smartfona. Instalacja jest prosta i trwa mniej niż minutę, więc z muzyki można się cieszyć bez konieczności czekania.

AEA2000_12-RTP-global-001_lowres

Urządzenie Philips Bluetooth Hi-Fi jest eleganckie, niewielkie, zamknięte w czarnej, błyszczącej obudowie. Elegancko prezentuje się na urządzeniu Hi-Fi lub na biurku, skąd może ożywić każdą kolekcję muzyki dzięki współpracy z wieloma obecnie używanymi aplikacjami muzycznymi pozwalającymi wypełnić cały dom niekończącą się muzyką.

AEA2000_12-DPP-global-001_lowres

Philips Bluetooth Hi-Fi zapewnia dzieciom masę rozrywki i pełnię muzyki w domu […].

AEA2000_12-U1P-global-001_lowres

Rekomendowana cena detaliczna AEA2000 to 139 zł.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl