Home / info / Finał Sony UNLTD

Finał Sony UNLTD

W październiku br. pisaliśmy o zorganizowanym przez Sony Polska przedsięwzięciu polegającym na stworzeniu pięciu unikalnych obiektów stanowiących dopełnienie telewizora z serii X9. Dzisiaj możemy Wam pokazać finalistów tego konkursu i nagrodzone dzieła.

01
Bogusław Wąchała – wzorowałem się m.in. na Hiltonie Pattaya’u, który zadziwiał mnie swoimi projektami wnętrz, które przypominały bardziej kosmiczny wymiar niż rzeczywisty
02
Damian Kąkol – forma mebla swoim kształtem i materiałem nawiązuje do paneli wygłuszających, które są stosowane w profesjonalnych studiach nagraniowych. Mebel składa się z 66 sześcianów. Układ każdego z nich można modyfikować w dowolny sposób, ponieważ łączą się ze sobą za pomocą magnetycznych ścianek. Wszystkie sześciany mają drzwiczki otwierane na klik. Zaprojektowany mebel nie odciąga uwagi widza od doskonałej jakości obrazu telewizora, ale dbałością o szczegóły dorównuje nowemu produktowi Sony.
03
Elena Madejska, Alicja Pałys, Anna Szostak – podkreśliłyśmy walory telewizora Sony BRAVIA poprzez zestawienie go z dynamiczną, rzeźbiarską i elegancką formą. Metalowa struktura unosi i okala telewizor. Całość dopełnia minimalistyczna, funkcjonalna podstawa.
04
Rafał Głażewski – wieszak telewizyjny to prosta struktura design z przymrużeniem oka. Wygięty element przyczepiony do telewizora pozwala w jednej chwili zawiesić sprzęt na stalowym pręcie stylizowanym na wieszak z pralni.
05
Agnieszka Markiewicz – mebel pod telewizor to futurystyczna biała bryła, którą można swobodnie wykorzystywać w przestrzeni. Ze względu na to, że nie ma wyznaczonych jednakowych kierunków, nie ma także określonego tzw. „przodu” oraz „tyłu” może stanowić źródło inspiracji dla przyszłego użytkownika. Poprzez obracanie mebla w pomieszczeniu, jesteśmy w stanie kreować i zmieniać najbliższe otoczenie. Obiekt pod telewizor Sony zaprojektowany został z białego, lekko odbijającego światło konglomeratu.
06
Miłosz Cichoń – Ostateczny test 4k, o lekkim zabarwieniu steampunkowym. Tyle pixeli? Lupa pokaże. Poza tym to typowy uchwyt ścienny wykonany z mosiądzu.

Nie wiemy jak Wam, ale nam najbardziej się podoba wieszak na telewizor. Dodajmy jeszcze, że ww. prace można do 3 grudnia oglądać w restauracji Pies czy Suka przy ulicy Szpitalnej 8A w Warszawie.

© TV TEST 2013

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl