Home / informacje prasowe / Google Stadia w telewizorach LG

Google Stadia w telewizorach LG

Coś ważnego dla graczy.

Komunikat prasowy firmy LG z 8 XII 2021 r. [wybrane fragmenty].
Za prawdziwość, prawidłowość i rzetelność poniższych informacji redakcja TVTEST nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Publikacja niniejszego komunikatu prasowego nie oznacza, że akceptujemy jakiekolwiek stwierdzenia i sformułowania w nim zawarte.

Google Stadia na telewizorach LG

Google Stadia teraz na najnowszych telewizorach LG Smart

2021-12-08

Posiadacze telewizorów Smart LG z systemem webOS 5.0 i nowszym od teraz mogą cieszyć się grami najwyższej jakości bez konieczności pobierania czy instalowania dodatkowego oprogramowania.

Firma LG Electronics ogłasza dostępność usługi gier w chmurze Google Stadia na telewizorach Smart z systemem webOS 5.0 i webOS 6.0 w dwudziestu dwóch krajach, w tym w Polsce. Obsługa Google Stadia na telewizorach LG Smart zapewnia natychmiastowy dostęp do giernajwyższej klasy z wyjątkową grafiką i wysoką liczbą klatek na sekundę na najnowocześniejszych ekranach.

Google Stadia można już pobrać w sklepie LG Content Store we wszystkich 22 krajach, w których Stadia jest dostępna. Stworzona przez Google chmura oferuje ponad 200 popularnych gier, takich jak: Cyberpunk 2077,Resident Evil Village, Assassin’s Creed: Valhalla, Hitman 3, Baldur’s Gate 3. Istnieje również dostęp do rosnącej listy darmowych gier i wersji demonstracyjnych, w które można grać za pomocą kompatybilnego kontrolera bez konieczności pobierania. Subskrypcja Stadia Pro oferuje powiększającą się bibliotekę ponad 30 gier, a także – pojawiające się co miesiąc nowe tytuły oraz wyjątkowe zniżki na gry i dodatki. Dzięki obsłudze grafiki 4K HDR nawet w 60 klatkach na sekundę oraz dźwiękowi przestrzennemu 5.1 telewizory 1 telewizory LG Smart to doskonały wybór dla osób poszukujących niesamowitych wrażeń z gamingu bez konieczności zakupu osobnej konsoli lub drogiego komputera do gier.*

Wśród linii Smart TV firmy LG telewizory LG OLED oferują niezrównane wrażenia dzięki funkcji Google Stadia. Telewizory LG OLED, które już teraz cieszą się uznaniem graczy na całym świecie, idealnie nadają się do gier typu: FPS, RTS, czy gier wyścigowych, zapewniając nieskazitelną jakość obrazu HDR, głęboką czerń i precyzyjne kolory dzięki samoświecącym pikselom. Co więcej, szybki czas reakcji, który wynosi 1 ms oraz wyjątkowo niski input lag bez utraty jakości obrazu dają graczom przewagę, której potrzebują, aby za każdym razem zwyciężać.

* Transmisja strumieniowa 4K i dźwięk przestrzenny 5.1 dostępne tylko dla abonentów Stadia Pro. Wszyscy nowi użytkownicy Stadia mogą skorzystać z miesięcznej subskrypcji próbnej Stadia Pro.

 

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl