Home / info / Home Sync

Home Sync

Robisz dużo zdjęć? Kręcisz dużo filmów? Twoja kolekcja się rozrasta i nie wiesz, gdzie to wszystko pomieścić? Obawiasz się, co się stanie w przypadku awarii wysłużonego dysku twardego lub zgubienia kilkudziesięciu pamięci USB, na których przechowujesz całą swoją kolekcję? Być może Samsung znalazł rozwiązanie Twoich problemów – nazywa się ono Home Sync i ma ułatwić Ci życie.

home sync

Choć Home Sync dopiero wchodzi na rynek amerykański i nie wiadomo kiedy dostaniemy go w Polsce, warto o nim przeczytać – poniżej.

 

 

Komunikat prasowy


Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. – 18-10-2013 [ 12:00:58 ]

Samsung HomeSync oferuje komfort przechowywania prywatnych danych w chmurze i stały dostęp do rozrywki w sieci

00

Samsung ogłosił wprowadzenie na rynek urządzenie HomeSync, o pojemności wystarczającej do bezpiecznego przechowywania cyfrowych danych całej rodziny. Rozwiązanie to pozwala docenić rozrywkę w jakości HDTV na dużych ekranach telewizyjnych, przy zastosowaniu popularnego wśród użytkowników, udoskonalonego systemu Android.

01-gt-b9150-standard-large

Dzięki HomeSync nie trzeba już tracić czasu na tworzenie zapasowych kopii najcenniejszych treści lecz poświęcić go na nowe, niezwykłe przeżycia

– powiedział JK Shin, prezes i dyrektor działu IT & Mobile Communication w Samsung Electronics.

Korzystając z Samsung GALAXY można teraz przesyłać filmy wprost do telewizora lub razem z rodziną przeglądać zdjęcia na dużym ekranie. Czas spędzony z rodziną jest przecież ważniejszy niż ręczne zapisywanie danych.

Dostęp do danych w każdym miejscu, o każdej porze

HomeSync umożliwia przechowywanie prywatnych treści o łącznej objętości 1 TB, co oznacza możliwość dodawania 10 zdjęć dziennie przez 82 lata lub 5 minut filmów dziennie przez 10 lat. System rozpoznaje do ośmiu różnych użytkowników, z których każdy może korzystać z pięciu urządzeń, zapisując dane w spersonalizowanym, prywatnym folderze. Korzystając z aplikacji Samsung Link na zarejestrowanych urządzeniach mobilnych użytkownik zyskuje dostęp do plików graficznych, muzycznych, filmowych, dokumentów oraz innych danych. Dodawanie plików do HomeSync jest niezwykle proste – wystarczy wybrać element (np. zdjęcie) i kliknąć na ikonę HomeSync.

02-gt-b9150-standard-large

Przekazywanie danych z urządzeń mobilnych do telewizora

Dzięki zawartej w HomeSync funkcji Android Media Center można teraz wyświetlać na ekranie telewizoram.in. gry mobilne, filmy, pliki muzyczne oraz zdjęcia. Telewizor odtwarza w jakości full HD treści przekazywane z urządzeń mobilnych GALAXY. Takie urządzenie może spełniać rolę pilota, jak również przekazywać popularne aplikacje w systemie Android (gry, YouTube, przeglądarki) bezpośrednio na ekran telewizora, zmieniając domowe wnętrze w multimedialne centrum rozrywki.

HomeSync współpracuje z telewizorami Samsung Smart TV oraz telewizorami innych producentów, które wyposażono w złącze HDMI.

03-gt-b9150-standard-large

System Samsung HomeSynce jest już dostępny na światowych rynkach – najwcześniej będą mogli go nabyć klienci w Stanach Zjednoczonych.

Materiały multimedialne oraz bardziej szczegółowe informacje można znaleźć na stroniewww.samsungmobilepress.com

 

 

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl