JBL Bar 5.0 Multibeam review
Home / info / JBL Bar 5.0 Multibeam – test

JBL Bar 5.0 Multibeam – test

Jest wiele pojedynczych, tj. zintegrowanych grajbelek, których producenci twierdzą buńczucznie, że mają one „wbudowany subwoofer”. Niestety, bardzo często człowiek włącza później taką grajbelkę, a basik jest cieniutki i słabiutki, tak jakby suba wbudowano, ale gdzieś indziej lub tylko w teorii.

Na szczęście JBL Bar 5.0 Multibeam wyłamuje się z tej niechlubnej tradycji. Ba, swoim mocnym, niepodbarwionym i dobrze kontrolowanym basem potrafi zawstydzić wiele grajbelkowych paździerzpudeł z przedziału do 1000-1200 zł. A to wszystko ze zgrabnej i solidnej obudowy o długości niecałych 71 cm.

Test i recenzja tej wybitnej grajbelki jest dostępna na portalu Geex.

Postrach paździerzoboksów. Test i recenzja soundbara JBL Bar 5.0 MultiBeam

TCh

Jest wiele pojedynczych, tj. zintegrowanych grajbelek, których producenci twierdzą buńczucznie, że mają one "wbudowany subwoofer". Niestety, bardzo często człowiek włącza później taką grajbelkę, a basik jest cieniutki i słabiutki, tak jakby suba wbudowano, ale gdzieś indziej lub tylko w teorii. Na szczęście JBL Bar 5.0 Multibeam wyłamuje się z tej niechlubnej tradycji. Ba, swoim mocnym, niepodbarwionym i dobrze kontrolowanym basem potrafi zawstydzić wiele grajbelkowych paździerzpudeł z przedziału do 1000-1200 zł. A to wszystko ze zgrabnej i solidnej obudowy o długości niecałych 71 cm. Test i recenzja tej wybitnej grajbelki jest dostępna na portalu Geex. https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-soundbara-jbl-bar-5-0-multibeam/ TCh

JBL Bar 5.0 Multibeam

ocena ogólna

wybitna w swojej klasie

Na dzień 6 VI 2021 r. nie znam jednoczęściowej grajbelki w cenie do 2000 złotych, która nadawałaby się lepiej do filmów od JBL Bar 5.0 Multibeam.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl