Home / info / Kino domowe Samsunga

Kino domowe Samsunga

Nowe modele Samsung Smart 5.1 z odtwarzaczem Blu-ray zapewniają doskonałą jakość dźwięku, możliwość oglądania filmów 3D (oczywiście jeśli ma się odpowiedni telewizor), oraz świetną jakość. Ponadto są bardzo eleganckie. Więcej informacji zawarto w poniższym komunikacie prasowym.

 

 

komunikat prasowy

 

 

 

 

Trzy najnowsze zestawy kina domowego Samsung Smart 5.1 z odtwarzaczem Blu-ray 3D, sprawią że można mieć wszystko – urządzenie znakomitej jakości o eleganckim wzornictwie i doskonałej wydajności. Dzięki unikalnym innowacjom i technologiom Samsung każdy filmowy wieczór w domu będzie czasem spędzonym w świecie pełnym emocji i perfekcyjnego dźwięku.

1

Wszystkie trzy zestawy 5.1 kanałowych kin domowych Samsung Blu-ray 3D HT-F5550, HT-F5530 i HT-F5500 zapewniają aż 1000W mocy całkowitej (RMS). Ponadto, aby dostarczyć widzom jeszcze większych wrażeń, wszystkie trzy modele odtwarzają wielowymiarowy dźwięk z wykorzystaniem kodeka DTS: Neo Fusion (dostępny wyłącznie w urządzeniach firmy Samsung).

2

Doskonałą jakość obrazu zapewnia skalowanie obrazu z DVD do rozdzielczości Full HD 1080p przez złącze HDMI. Wejście i wyjście HDMI umożliwia podłączenie zestawu do odtwarzaczy Blu-ray, dekoderów telewizji cyfrowej i konsol do gier. Zestawy kina domowego HT-F5550, HT-F5530 i HT-F5500 obsługują też komunikację w standardzie Bluetooth, umożliwiającą bezprzewodowe przesyłanie i odtwarzanie m.in. plików muzycznych, natomiast złącze USB  2.0 pozwala na podłączenie do zestawu kolejnych urządzeń i odtwarzanie filmów i zdjęć bezpośrednio z pamięci USB.

3

Bezprzewodowy dostęp i strumieniowe przesyłanie danych z dowolnego kompatybilnego urządzenia, np. komputera lub telefonu, do zestawu kina domowego Samsung jest możliwe dzięki funkcji AllShare. Pozwala ona na dostęp do zasobów w sieci lokalnej, dostęp do przestrzeni dyskowej w chmurze (Dropbox, SkyDrive, SugarSync) oraz powielanie obrazu z ekranu smartfona na ekranie TV. Dwurdzeniowy procesor i udoskonalony panel użytkownika Smart Hub pozwala natomiast odkryć nowy świat rozrywki i uzyskać dostęp do filmów na żądanie i przydatnych aplikacji. Przeglądanie zasobów Internetu jest  możliwe dzięki nowoczesnej przeglądarce internetowej z obsługą Flash i HTML 5.

4

Ponadto, zestawy kina domowego Samsung oferują system aktywnego monitorowania dźwięku Smart Volume, który zapobiega skokom głośności podczas zmieniania kanałów telewizyjnych. Funkcja ta nie tylko chroni słuch użytkowników, ale również same głośniki, zapewniając w ten sposób dłuższą żywotność urządzenia. Innowacyjna technologia wzmacniacza cyfrowego, Crystal Amplifier Plus zapewnia dźwięk w doskonałej jakości HD. Została ona zaprojektowana tak, aby filtrować źródła dźwięku dwukrotnie, minimalizując zniekształcenia i zapewniając krystalicznie czysty dźwięk. Dodatkowo, unikatowa funkcja TV Sound On pozwala w łatwy sposób sprawić by sygnał audio z telewizora rozbrzmiewał w głośnikach kina domowego – można go włączyć w dowolnym momencie za pomocą pilota. Wszystkich audiofilów zachęci też z pewnością możliwość odtwarzania formatu bezstratnej kompresji dźwięku FLAC.

5

Sugerowane ceny detaliczne:

  • HT-F5550 – 1999 PLN
  • HT-F5530 – 1799 PLN
  • HT-F5500 – 1599 PLN
Telewizory - zobacz na Ceneo.pl