Home / info / Let’s dance!

Let’s dance!

Samsung Smart TV znów się rozwija. Na telewizorach Samsung Smart TV z 2011 roku, Smart TV Serii 6 z 2012 roku i Smart TV i odtwarzaczach Blu-ray z 2013 roku dostępna jest już aplikacja Radio Zet. Dzięki niej mamy przede wszystkim dostęp do treści emitowanych przez tę stację. Ponadto udostępnionych jest ponad 30 kanałów muzycznych. Więcej na ten temat przeczytacie w poniższej informacji prasowej.

 

 

informacja prasowa

 

 

 

 

 

Aplikacja Radio ZET to pełny dostęp do treści emitowanych przez jedną z najpopularniejszych stacji radiowych w Polsce. Korzystając z niej na platformie Samsung Smart TV, nie tylko możemy słuchać radia na żywo, ale też m.in. zyskujemy dostęp do ponad 30 tematycznych kanałów muzycznych!

Dzięki funkcji Live Streaming, mamy możliwość słuchania Radia ZET na żywo bez ograniczeń. Oprócz tego zyskujemy dostęp do najpopularniejszych programów, które zostały wyemitowane wcześniej. Wśród nich są m.in. „Gość Radia ZET”, „Świat według blondynki”, „Dzień Dobry Bardzo”, czy „Nosel kręci w Radiu ZET”. Użytkownicy mogą również skorzystać z ponad trzydziestu kanałów muzycznych. Kanały są zróżnicowane pod względem brzmienia i pogrupowane zgodnie z tematyką. Są to m.in.: ZET Rock, ZET Dance, ZET 80, ZET Classic Rock, ZET SuperGold, ZET Classic czy ZET Slow. Tę imponującą listę uzupełniają najpopularniejsze kanały ZET Hits!, ZET Hot czy ZET PL. Dzięki dużej różnorodności kanałów muzycznych Radia ZET możemy łatwo i szybko znaleźć naszą ulubioną muzykę. To doskonałe rozwiązanie na imprezy, Sylwestra czy urodziny.

samsung-smart-tv-3

Jak inne aplikacje na platformie Smart TV, Radio ZET zapewnia niezwykle łatwą i intuicyjną obsługę.

 

Wszystkie kanały muzyczne dostępne są na ekranie w postaci czytelnych ikon. Wystarczy wybrać właściwy kanał lub zdecydować się na słuchanie Radia ZET na żywo.

samsung-smart-tv-4

Aplikacja Radio ZET jest już dostępna na telewizorach Samsung Smart TV z 2011 roku oraz telewizorach Smart TV Serii 6 z 2012 roku, a także na telewizorach Smart TV i odtwarzaczach Blu-ray z 2013 roku.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl