LG 55B8 OLED 2018
Home / info / LG 55B8 – test

LG 55B8 – test

55B8 to jeden z najtańszych telewizorów OLED na rynku, w związku z czym stanowi przedmiot marzeń i westchnień wszystkich tych, którzy marzą o zakupie pierwszego w życiu telewizora z wyświetlaczem organicznym. Poddałem go dogłębnym testom, które umożliwiły mi znalezienie odpowiedzi na następujące pytania:

  • czym tak naprawdę różni się 55B8 od 55C8?
  • czy niższa cena jest okupiona jakimiś negatywnymi konsekwencjami jeśli chodzi o jakość obrazu?
  • czy warto kupić 55B8, czy lepiej dołożyć do bardziej zaawnsowanego technicznie 55C8?

Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziecie w mojej recenzji telewizora LG 55B8, którą opublikowałem na portalu benchmark.pl.

LG 55B8

Tomasz Chmielewski

55B8 to jeden z najtańszych telewizorów OLED na rynku, w związku z czym stanowi przedmiot marzeń i westchnień wszystkich tych, którzy marzą o zakupie pierwszego w życiu telewizora z wyświetlaczem organicznym. Poddałem go dogłębnym testom, które umożliwiły mi znalezienie odpowiedzi na następujące pytania: czym tak naprawdę różni się 55B8 od 55C8? czy niższa cena jest okupiona jakimiś negatywnymi konsekwencjami jeśli chodzi o jakość obrazu? czy warto kupić 55B8, czy lepiej dołożyć do bardziej zaawnsowanego technicznie 55C8? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziecie w mojej recenzji telewizora LG 55B8, którą opublikowałem na portalu benchmark.pl. Tomasz Chmielewski

LG 55B8

ocena ogólna

Dobry, ale ...

Firma LG postanowiła celowo i świadomie zróżnicować ofertę swoich telewizorów OLED na rok 2018, z związku z czym 55B8 jest znacznie tańszy od 55C8, ale z punktu widzenia jakości obrazu sporo mu ustępuje, co widać gołym okiem.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl