LG OLED G8 vs W8
Home / info / LG G8 debiutuje w Polsce na AV Show 2018

LG G8 debiutuje w Polsce na AV Show 2018

Choć telewizory OLED z serii G8 miały swój debiut w styczniu 2018 r. na targach CES w Las Vegas, do tej pory nie trafiły do sprzedaży w Polsce. Wszystko wskazuje jednak na to, że sytuacja wkrótce ulegnie zmianie, a to wszystko z powodu zapotrzebowania ze strony rynku. Okazuje się, że są klienci, którzy chcą kupić najbardziej zaawansowany telewizor OLED marki LG, lecz pragną aby nie wisiał on na ścianie, lecz aby można go było postawić na stoliku lub komodzie, jak większość tradycyjnych telewizorów. Tego wymogu nie mógł spełnić flagowy model W8, ponieważ zaprojektowano go tak, aby wisiał na ścianie.  W związku z tym polski oddział LG zdecydował się wprowadzić na krajowy rynek model G8, który będzie najbardziej zaawansowanym „stojącym” telewizorem OLED tej marki. Telewizory te będą jednakże dostępne tylko na indywidualne zamówienie. Poniżej oficjalna informacja prasowa zapowiadająca wprowadzenie na rynek modelu G8 i jego debiut na Audio Video Show 2018.

Informacja prasowa firmy LG

Pełna gama telewizorów LG OLED po raz pierwszy w Polsce na Audio Video Show 2018

Podczas Audio Video Show 2018 w Warszawie LG po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje telewizor OLED z serii G. Oznacza to, że wszyscy odwiedzający PGE Narodowy w dniach 16-18 listopada będą mogli zobaczyć w jednym miejscu pełną gamę telewizorów LG ThinQ OLED. Ponadto, w sobotę oraz niedzielę odbędą się prelekcje ekspertów z branży dotyczące technologii OLED.

LG ThinQ OLED z serii G po raz pierwszy w Polsce

Audio Video Show 2018 będzie pierwszą okazją na poznanie wszystkich telewizorów LG ThinQ OLED. Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowany zostanie telewizor OLED z serii G, charakteryzujący się efektownym designem oraz zintegrowanym soundbarem. Wydarzenie będzie pierwszą okazją w Polsce na poznanie jego możliwości.
Telewizor OLED z serii G8 na targach Audio Video Show 2018
Telewizor LG ThinQ OLED G8 gwarantuje niesamowite doświadczenia wizualne, wyświetlając ponad miliard kolorów, w tym doskonałą czerń. Dla osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów, urządzenie wyposażone zostało w technologię Aktywnego HDR Dolby Vision™ oraz system dźwięku Dolby Atmos®. Niezbędnym elementem każdego współczesnego telewizora są funkcje Smart. Dzięki zastosowaniu webOS użytkownik może w prosty i intuicyjny sposób włączyć najpopularniejsze aplikacje do oglądania filmów, seriali czy słuchania muzyki. Cały proces ułatwia pilot LG Magic, dzięki któremu nawigowanie po menu jest niezwykle proste i intuicyjne.
Telewizory LG ThinQ OLED charakteryzują się nie tylko najlepszą na świecie jakością obrazu. Wyposażone zostały w sztuczną inteligencję, która doskonale radzi sobie z komendami w języku polskim. I to na bardzo zaawansowanym poziomie – telewizor na bieżąco uczy się nowych określeń, poszerzając możliwości naturalnej komunikacji. O ile jeszcze niedawno telewizory reagowały tylko na komendy z zamkniętej listy, to dziś wystarczy powiedzieć na przykład „ścisz”, „zamilcz”, „zbyt cicho”, aby telewizor wykonał konkretne zadanie. Taki sposób obsługi telewizora sprawia, że jest ona bardzo prosta i intuicyjna, również dla najmłodszych oraz osób starszych.
[…]
Telewizory - zobacz na Ceneo.pl