Home / info / Pierwsze własne centrum serwisowe LG

Pierwsze własne centrum serwisowe LG

W ubiegły czwartek, 26 września, firma LG dokonała uroczystego otwarcia nowego serwisu w Warszawie.

_IGP9404

Centru_Serwisowe_LG

Centru_Serwisowe_LG (2)

Zlokalizowana przy ulicy Marynarskiej 21 placówka jest pierwszym własnym serwisem LG nie tylko w Polsce, ale i w Europie.


Wyświetl większą mapę

Serwis jest w stanie naprawić dowolne urządzenie marki LG, w tym:

  • telewizory,
  • odtwarzacze Blu-ray,
  • projektory,
  • sprzęt audio,
  • sprzęt AGD (lodówki, pralki itp.).

 

_IGP9440 _IGP9436
_IGP9442

Więcej informacji w oficjalnym komunikacie prasowym poniżej.

 

KOMUNIKAT PRASOWY

26 września 2013

LG OTWIERA PIERWSZE W POLSCE WŁASNE CENTRUM SERWISOWE

Firma LG Electronics otworzyła pierwsze w Polsce własne Centrum Serwisowe,  w którym eksperci LG w krótkim czasie dokonują napraw wszystkich  urządzeń marki.

Centru_Serwisowe_LG (1)

Wyspecjalizowany personel techniczny zadba, aby czas trwania usługi serwisowej był skrócony do minimum.

Centru_Serwisowe_LG (7)

Obecnie działają blisko 183 Centra Serwisowe LG w 31 oddziałach LG Electronics na świecie, natomiast nowo otwarte Centrum w Warszawie przy ul. Marynarskiej 21 jest pierwszym tego typu punktem w Europie.

_IGP9430

Polska to dla LG Electronics strategiczny kraj w regionie, o czym świadczą zlokalizowane w Warszawie centrum R&D telefonów komórkowych, a także dwie – działające pod Wrocławiem i w Mławie – fabryki LG, produkujące między innymi zaawansowane technologicznie płaskie telewizory, monitory, sprzęt AV oraz pralki na rynki europejskie.

Don Kang prezes LG Electronics Polska
Don Kang, prezes LG Electronics Polska

Otwierając własne Centrum Serwisowe, firma LG udowadnia, jak ważna jest dla niej  satysfakcja i zadowolenie klientów, także w fazie obsługi posprzedażowej. Nowe miejsce na technologicznej mapie stolicy będzie punktem bezpośredniej komunikacji z użytkownikami  produktów LG. Klienci otrzymają tu nie tylko wsparcie techniczne, ale także będą mogli  porozmawiać z ekspertami LG na temat nowych technologii oraz otrzymać porady  i konsultacje w zakresie użytkowania sprzętów. To dla firmy także doskonała okazja do  wysłuchania opinii swoich Klientów oraz poznania ich potrzeb.

_IGP9445
wiszący na ścianie obok recepcji dekalog inżyniera serwisu LG

Dzięki nowemu Centrum Serwisowemu użytkownicy sprzętów LG od ręki otrzymają  niezbędną pomoc. Naprawy smartfonów będą odbywać się na miejscu bezpośrednio przy Kliencie, natomiast bardziej skomplikowane usługi serwisowe zostaną skrócone do  niezbędnego minimum.

Centru_Serwisowe_LG (3)

_IGP9447
nabiurkowa mata antyelektrostatyczna do napraw drobnego sprzętu elektronicznego

Celem Centrum Serwisowego LG jest zdobycie statusu jednego  z najszybszych serwisów w Polsce.

Centru_Serwisowe_LG (4)

Tak jak dotychczas, Klienci LG mogą skontaktować się z firmą w każdej sprawie za  pośrednictwem infolinii (801 54 54 54), web czatu, a także poczty elektronicznej  i tradycyjnej.

Poza stacjonarnym Centrum Serwisowym LG w Warszawie działa również serwis mobilny, dojeżdżający do domów Klientów. Jest on dedykowany do naprawy sprzętów o większych gabarytach (m.in. pralek, lodówek oraz telewizorów powyżej 32 cali), których przewóz jest dość kłopotliwy. Zespół inżynierów LG, który przybywa do domu Klienta, wyposażony jest już w specjalny sprzęt i podzespoły niezbędne do dokonania naprawy na miejscu, podczas pierwszej wizyty. Jest to rozwiązanie wygodne dla Klientów, które pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

_IGP9419

Obecnie w całej Polsce działa 66 autoryzowanych centrów serwisowych LG specjalizujących się w naprawach RTV i AGD, w tym 13 zespołów serwisów mobilnych, dojeżdżających  bezpośrednio do Klientów.

Centrum Serwisowe LG w Warszawie mieści się przy ul. Marynarskiej 21 i czynne jest w dni powszednie w godzinach 10-19, natomiast w soboty w godzinach 11-14.

_IGP9433

© TV TEST 2013

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl