Home / info / Lifestylowy Sharp

Lifestylowy Sharp

Dziś mamy dla Was coś ślicznego – zestaw Hi-Fi firmy Sharp DK-KP82PH. Zapewnia on oczywiście doskonałą jakość dźwięku. Jest bowiem kompatybilny z iPadem drugiej, trzeciej i czwartej generacji, iPhone5 i iPodami. Ponadto z pewnością staje się ozdobą każdego salonu. Sugerowana cena detaliczna to 700 złotych. Więcej na ten temat przeczytacie w poniższym komunikacie prasowym.

 

 

komunikat prasowy

 

 

 

 

Wysokiej jakości dźwięk w najsmuklejszym wydaniu

Lifestylowy system audio Sharp DK-KP82PH

Portfolio produktów audio firmy Sharp wzbogaciło się o nowy model lifestylowego zestawu Hi-Fi. Sharp DK-KP82PH to sprzęt, który zaskakuje jakością dźwięku, jakiej trudno spodziewać się po urządzeniu o tak małych rozmiarach (zaledwie 475x191x83mm).

Sharp_DK-KP82_2

Nowy zestaw audio Sharp z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom designu w najlepszym wydaniu i posiadaczom najnowszych urządzeń z rodziny Apple, jest bowiem kompatybilny z iPadem drugiej, trzeciej i czwartej generacji, iPhone5 i iPodami. Oprócz możliwości odtwarzania płyt z napędu CD umieszczonego za rozsuwanymi panelami, można cieszyć się muzyką z dowolnej pamięci USB (odtwarzane formaty: MP3/WMA), którą podłączymy do gniazda umieszczonego w górnej części systemu. Tam też zainstalowano złącze dokujące dla iPhone’a i iPoda. iPad, natomiast, łączy się z odtwarzaczem za pomocą gniazda USB.

Wbudowany tuner FM/AM z RDS zapamiętuje 40 stacji radiowych, a funkcja ASPM pozwala łatwo wyszukać i zapisać w pamięci wszystkie częstotliwości dostępne w okolicy. Cyfrowy wzmacniacz o mocy RMS 2 x 25 W zapewnia dynamiczne brzmienie dźwięku, natomiast korektory brzmienia tonów niskich i wysokich oraz funkcja X-Bass zapewniają wysoką jakość muzyki.

Dzięki tak wielu funkcjonalnościom i niewielkim rozmiarom nowy system idealnie nadaje się do każdego pomieszczenia, od salonu, kuchni, czy nawet na taras i co ciekawe, DK-KP82PH może być zawieszony na ścianie.Sharp_DK-KP82_7

Niskie zużycie energii – 0,4 W w trybie czuwania oraz funkcja automatycznego wyłączania przy braku sygnału to dodatkowe udogodnienia pomagające chronić środowisko. Standardowo do zestawu dołączany jest pilot.

System audio Hi-Fi Sharp DK-KP82PH jest już dostępny na polskim rynku.

Cena: 699 PLN

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl