Home / info / Lubimy to!

Lubimy to!

Firma Samsung postanowiła nam dać dokładnie to, co lubimy – doskonałą jakość w przystępnej cenie. Telewizor Samsung Smart TV 55” F6320 do sprzedaży trafi już w październiku. Sugerowana cena tego produktu to 7200 złotych. Urządzenie wyposażono w funkcję S Recommendation, która sprawi, że nigdy nie zapomnimy o ciekawym serialu lub filmie. Ponadto umożliwia dostęp do wielu ciekawych aplikacji. Więcej na ten temat – poniżej.

 

 

 

 

informacja prasowa

 

 

 

Na sklepowe półki trafia właśnie telewizor Samsung Smart TV 55 F6320, wyposażony m.in. w innowacyjną funkcję S Recommendation, dzięki której nie przegapimy najciekawszych programów ani filmów. To jednak nie wszystko, co wyróżnia nowy model. Jego silną stroną jest też rewelacyjna jakość obrazu i elegancki design.

S Recommendation: oglądaj to, co najlepsze

Funkcja S Recommendation, w którą wyposażono telewizor Samsung Smart TV F6320, to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu telewizor podpowie nam, jakie filmy lub programy telewizyjne cieszą się największą popularnością. System sprawdzi, co oglądali inni widzowie i podpowie nam, na co warto zwrócić uwagę.

1

Samsung Smart Hub: intuicyjny interfejs użytkownika

Interfejs użytkownika Smart Hub został zaprojektowany tak, aby jego obsługa była jak najbardziej intuicyjna. Cztery interaktywne panele umożliwiają szybki i wygodny dostęp do programów telewizyjnych, serwisów społecznościowych i aplikacji, a także do zakładki Moje Pliki, pozwalającej na przeglądanie i odtwarzanie filmów, zdjęć i muzyki z komputerów, dysków sieciowych, czy urządzeń mobilnych podłączonych do domowej sieci.

Samsung Smart TV: tysiące filmów, setki stacji radiowych i aplikacji

2

Telewizor Samsung Smat TV podłączony do internetu (może łączyć się przez sieć Wi-Fi), ma olbrzymie możliwości. Na platformie Smart TV mamy dostęp do setek aplikacji oraz usługi VoD (m.in.: VOD.TVP.PL, IPLA, TVN Player, iplex.pl, Strefa VOD czy VoD Onet). VoD oznacza dostęp do tysięcy filmów i najpopularniejszych programów telewizyjnych.

Obsługuj telewizor smartfonem

Samsung Smart TV F6320 wykorzystuje technologię SmartView, dzięki której możliwe jest sterowanie funkcjami urządzenia za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na smartfony i tablety. Co więcej, obraz wyświetlany aktualnie w telewizorze możemy jednocześnie oglądać na urządzeniach mobilnych z aplikacją SmartView.

Perfekcyjna jakość obrazu

W opisywanym modelu możemy w niezwykle komfortowy sposób wyszukiwać i wyświetlać materiały wideo w znakomitej jakości. Ekran Full HD o przekątnej 55” sprawdzi się idealnie w większości domów, zaś o perfekcyjnie czysty, kontrastowy, świetnie nasycony i płynny obraz oraz krystaliczny dźwięk zadba szereg ultranowoczesnych rozwiązań. Są wśród nich m.in.: 3D HyperReal Engine, pozwalające na odtwarzanie materiałów 3D, Wide Color Enhancer Plus, gwarantujący wyświetlanie niezwykle naturalnych kolorów, czy Digital Noise Filter, dzięki któremu oglądany obraz jest wolny od jakichkolwiek zakłóceń. Za idealną płynność nawet najbardziej dynamicznych sekwencji odpowiada natomiast system odświeżania obrazu CMR pracujący z częstotliwością 200 MHz.

f6320-uk-004-dynamic-uk-black

Elegancja i oszczędność

Samsung Smart TV F6320 został zaprojektowany zgodnie z filozofią One Design, łącząc prostotę i elegancję wykonania z dbałością o najdrobniejsze detale. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii telewizor jest również niezwykle energooszczędny (klasa A+), co minimalizuje negatywny wpływ zużycia energii nie tylko na środowisko naturalne, ale również na portfele użytkowników.

Dostępność i ceny

Telewizor Samsung Smart TV 55” F6320 trafi do sprzedaży w październiku br. w sugerowanej cenie detalicznej 7199 PLN.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl