Home / info / Małe Hannspree

Małe Hannspree

Firma Hannspree wprowadziła na nasz rynek dwa małe telewizory LCD z podświetleniem LED: 22-calowego SL22DMBB i 24-calowego SL24DMBB. Ceny obu modeli są bardzo przystępne i wynoszą odpowiednio 800 i 870 zł.

[nggallery id=12]

 

komunikat prasowy

 

 

 

Nowości Hannspree – małe telewizory dużego formatu

W ofercie Hannspree, renomowanego producenta elektroniki użytkowej, pojawiły się dwa nowe telewizory LED LCD – modele SL22DMBB oraz SL24DMBB. To idealna propozycja dla klientów, szukających np. drugiego telewizora do domu, który może się okazać niezwykle przydatny podczas zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Urządzenia wyposażone są w ekrany o przekątnych 22″/24″ i wyróżniają się przystępną ceną oraz eleganckim wzornictwem. Co ważne, zbudowane są z najlepszej jakości komponentów – warto to podkreślić, bo wielu producentów telewizorów zwykło nieco po macoszemu traktować nabywców najmniejszych odbiorników telewizyjnych. Z telewizorami Hannspree jest inaczej – małe modele pod względem wykonania i jakości obrazu w niczym nie ustępują swoich „większym braciom”, a ich cena przyciąga w porównaniu do cen rynkowych.

„W coraz większej ilości gospodarstw domowych pojawia się drugi – mniejszy telewizor. Wbrew pozorom jednak na rynku nie ma ich zbyt wiele. Dodatkowy odbiornik w domu pomoże nam w rozwiązaniu wielu potencjalnych konfliktów domowych – na jednym TV można oglądać mecz, na drugim ulubiony serial pani domu” – informuje Arkadiusz Brzezicki, Sales Manager Hannspree.

Nowe telewizory wyposażono o ekrany z podświetleniem LED o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), charakteryzujące się kontrastem na poziomie 3 000 000:1 (X-Contrast) / 1 000:1 (kontrast typowy), czasem reakcji 5 ms oraz jasnością na poziomie 300 cd/m2 (model SL22DMBB – 250 cd/m2).

Dzięki temu urządzenia doskonale nadają się zarówno do oglądania telewizji, jak i oglądania filmów, czy grania (zarówno w gry konsolowe, jak i na PC) – obraz w każdej sytuacji będzie ostry, a kolory nasycone. Do telewizorów bez problemu podłączymy dowolne źródło obrazu – np. tuner telewizyjny, odtwarzacz DVD/Blu-ray, konsolę do gier, czy komputer. Wśród dostępnych złącz znajdziemy HDMI, Scart, Component, Composite, VGA oraz USB.

Co ważne, oba modele wyposażono również we wbudowany tuner DVB-T (umożliwiający odbieranie coraz popularniejszej w Polsce cyfrowej telewizji naziemnej), a także w funkcję odtwarzacza multimediów i cyfrowej nagrywarki PVR. Użytkownik może bez problemu odtwarzać na ekranie telewizora filmy, zdjęcia oraz muzykę zapisane na pamięciach USB, a także nagrywać (na nośnik USB) materiały emitowane w telewizji.

Cenę modelu SL24DMBB ustalono na 870 zł, zaś SL22DMBB – 797 zł. Oba urządzenia objęte są 24-miesięczną gwarancją. Telewizory dostępne są m.in. w sklepie internetowym http://www.hannspreepolska.pl oraz w sklepach Media Expert na terenie wschodniej Polski.

Więcej informacji, w tym m.in. pełną specyfikację techniczną, znaleźć można na stronie http://www.hannspreepolska.pl (SL24DMBB, SL22DMBB).

 

© TV TEST 2012

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl