Home / info / Monitory-giganty

Monitory-giganty

Smukłe, jasne i oszczędne takie są najnowsze monitory profesjonalne firmy Sharp. Można je nabyć w rozmiarach 55, 47 i 42 cale. Służą do obsługi miejsc takich jak lotniska, dworce czy centra handlowe. Doskonale sprawdzą się podłączone do alarmu i wewnętrznego monitoringu. O wszystkich wyjątkowych właściwościach przeczytacie w poniższej informacji prasowej.

 

informacja prasowa

 

 

 

Firma Sharp poszerza ofertę monitorów profesjonalnych, wprowadzając na rynek trzy nowe modele:
PN-U553 (55”), PN-U473 (47”) i PN-U423 (42”). Łatwe do zainstalowania monitory firmy Sharp wyposażono w najnowsze ekrany z innowacyjnymi rozwiązaniami. Są wśród nich m.in.: wysoka jasność, smukła sylwetka i bardzo niskie zużycie energii. Ekrany sprawdzą się w szeregu zastosowań – od sklepów, galerii handlowych i biur, do miejsc użyteczności publicznej, tj.: lotniska, dworce, czy pasaże miejskie.

 

– Wprowadzając do oferty monitorów profesjonalnych serię PN-U, Sharp czyni swoje portfolio jednym z najszerszych na rynku. Dysponując ekranami o przekątnych od 20’’ do 90’’, nie mamy sobie równych. Monitory profesjonalne Sharp, także te z właśnie wprowadzanej serii, to gwarancja niezawodności, wysoka jasność, energooszczędność i wydajne podświetlenie LED, smukła konstrukcja i możliwość bezgłośnej pracy w trybie 24/7 – powiedział Michał Łakomy, Sales Manager Visual Solution, Northern Eastern Europe.

Wysoka jasność

PN-U423_cafe_menu1

Wszystkie monitory serii PN-U oferują wysoką jasność – modele 55” i 47”: 700 cd/m², a model 42”: 500 cd/m². Dodatkowo, znakomita jakość obrazu sprawia, że stanowią doskonałe rozwiązanie do wyświetlania obrazów i informacji w zamkniętych lub w częściowo otwartych miejscach użyteczności publicznej, jak centra handlowe, stacje kolejowe i hale portów lotniczych, w których światło otoczenia jest bardzo jasne.

 

Smukła sylwetka

Dzięki smukłej sylwetce, eleganckiemu wyglądowi i niewielkiemu ciężarowi monitory można łatwo zamontować w orientacji pionowej lub poziomej na ścianie, nawet na niewielkiej powierzchni. Pilot zdalnego sterownia na podczerwień w połączeniu z łatwym do obsługi menu ekranowym zapewnia prostą instalację.

 


Praca w trybie 24/7PN-U553_airport1

Monitory serii PN-U wykorzystują krawędziowe podświetlenie LED. Co oznacza, że są nie tylko wyjątkowo smukłe (od 55 mm do 57 mm w najwęższym miejscu), ale również oferują niezwykle niskie zużycie energii i długą żywotność ekranu. Dzięki temu stanowią doskonałe rozwiązanie do pracy w trybie 24/7.          

 

Elementy sterujące i gniazda podłączeniowe

Monitorami można sterować poprzez sieć lub przy pomocy interfejsu RS232C. Szeroki wybór gniazd podłączeniowych (w tym wejścia DisplayPort, HDMI i DVI-D) zapewnia ich uniwersalność. Wejścia analogowego sygnału wideo oraz wejścia i wyjścia liniowe audio zapewniają kompatybilność ze starszymi systemami. Interfejs DVI-D pozwala na połączenie do 25 monitorów w prosty układ łańcuchowy, zapewniając wydajne wyświetlanie tego samego obrazu na wszystkich połączonych ekranach, również w trybie telebim.

 

PN-U473_real_estate

Visual Solution firmy Sharp

Jako innowator  i producent technologii obrazowania, firma Sharp oferuje szeroki asortyment monitorów i rozwiązań do wszelkiego rodzaju zastosowań profesjonalnych. Aktualnie dostępne w sprzedaży monitory o wymiarach ekranu do 90 cali wyróżniają znakomite parametry, takie jak wysoka jasność i znakomita jakość obrazu przy niskim zużyciu energii oraz praca w trybie 24/7. Niektóre modele wyróżniają takie zaawansowane funkcje jak: interaktywność, ultra-wysoka rozdzielczość i możliwość stworzenia telebimu. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.sharp.pl www.sharp.eu  http://www.sharp-world.com/products/professional-monitors/

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl