Home / info / Niewielkie Sharpy

Niewielkie Sharpy

Sharp pomyślał o osobach, które nie chcą mieć ogromnego telewizora. Właśnie dla nich zaprojektował serię LE350. Urządzenia dostępne będą w dwóch rozmiarach 32 i 39 cali oraz w wariantach kolorystycznych: czarnym i białym. Więcej na ten temat w poniższym komunikacie prasowym.

komunikat prasowy

Nowe kompaktowe telewizory Sharp serii LE350 – wielkie możliwości w kompaktowej obudowie

Firma Sharp, której domeną są telewizory o dużych ekranach, nie zapomina także o tych, którzy również poza salonem chcieliby oglądać telewizję – w kuchni, sypialni bądź gabinecie. Z myślą o nich Sharp wprowadza na rynek nową serię niedużych telewizorów serii LE350. Urządzenia będą dostępne w dwóch rozmiarach ekranu 32” i 39” oraz dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i białym.

LC-39LE350E-WHfrontal lowLC39LE350E_right

Niewielki rozmiar nowych telewizorów Sharp LE350 nie oznacza mniejszej funkcjonalności. Odbiorniki zostały wyposażone w funkcje typowe dla modeli z klasy wyższej. Dzięki temu użytkownicy za rozsądną cenę otrzymują znakomity produkt, idealnie sprawdzający się w mniejszych pomieszczeniach.

Telewizory serii LE350 zostały wyposażone w tuner HDTV, DVB-T oraz DVB-C, a obraz wyświetlany jest na ekranie Full HD z  podświetleniem LED o dużym kącie widzenia (178°). Dodatkowe przydatne funkcje to m.in. odtwarzacz multimedialny USB, obsługujący format DivX HD, czy energooszczędna funkcja Eco-Control.

Użytkownicy LE350 otrzymują również dostęp do nowych aplikacji internetowych, ulubionych gier i rozrywki poprzez Portal Aquos Net+.

Ciekawą funkcjonalnością nowych telewizorów Sharp jest możliwość sterowania odbiornikiem poprzez smartfona lub tablet za pomocą dedykowanej aplikacji na platformę Android oraz iOS. Użytkownicy będą mogli również nagrywać swoje ulubione programy i filmy z tunera DVB-T czy DVB-C na podłączony zewnętrzny dysk USB (PVR).

W odbiornikach LE350 zamontowano łącza HDMI (3x), SCART, VGA, Audio OUT, gniazdo na kartę CI+, USB (2x) oraz RS-232C. Wszystko zostało umieszczone w smukłej, eleganckiej i pasującej do każdego wnętrza obudowie.

 

Seria Sharp LE350 trafiła właśnie do sprzedaży.
Cena: Sharp LC-32LE350 – 1.899 zł.
Sharp LC-39LE350 – 2.499 zł.


Szczegółowe dane

  • Przekątne ekranu: 32” i 39”
  • Panel o rozdzielczości Full HD (1920×1080); matowy ekran anti-glare
  • Tuner HD (DVB-T / DVB-C)
  • Smukła sylwetka dzięki zastosowaniu krawędziowego podświetlenia LED
  • Dźwięk Dolby Digital Plus
  • Odtwarzacz multimedialny wideo, zdjęć i muzyki z pamięci USB; obsługa standardu DivX  HD

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl