Home / info / Nowe rzutniki Sony z serii S

Nowe rzutniki Sony z serii S

Sony rozszerza serię S o dziewięć nowych projektorów 3LCD, wprowadzając wysoką jakość projekcji obrazu do klas szkolnych 

Nowe, łatwe w obsłudze projektory Sony z obiektywami o krótkiej i ultrakrótkiej ogniskowej ułatwiają uczniom i nauczycielom wydajną współpracę.

Luty 2014: Firma Sony wprowadziła do swojej serii S dziewięć nowych projektorów 3LCD z obiektywem o krótkiej (Short Throw) i ultrakrótkiej (Ultra-Short Throw) ogniskowej. Sony rozszerza w ten sposób swoją ofertę dla instytucji edukacyjnych, a zarazem udostępnia wysoką jakość i ekonomiczne możliwości projekcyjne dla klas szkolnych. Seria S oferuje dłuższą żywotność lamp na poziomie 10 000 godzin (w przypadku modeli Short Throw) i 8 000 godzin (dla urządzeń Ultra Short Throw). Zapewnia przy tym znakomitą jakość obrazu i kolory o jasności 2600–3200 lumenów.

Sony_VPL-SW235_2

Oferta obejmuje cztery nowe modele z obiektywami o krótkiej ogniskowej (VPL-SW235, VPL-SW225, VPL-SX235 i VPL-SX225) oraz pięć projektorów o ultrakrótkiej ogniskowej (VPL-SW630, VPL-SW620, VPL-SX630, VPL-SW630C i VPL-SW620C).

Nowe projektory Sony idealnie sprawdzają się w mniejszych klasach szkolnych i salach konferencyjnych. Urządzenia mogą wyświetlać obraz w wysokiej rozdzielczości o przekątnej sięgającej ok. 2 m na tablicach suchościeralnych, ścianach lub dowolnych białych powierzchniach już z odległości ok. 44 cm (XGA Ultra Short Throw) i 75 cm (XGA Short Throw).

Oferowane przez Sony projektory 3LCD z obiektywem o krótkiej ogniskowej zapewniają znakomitą jakość obrazu i jasność kolorów na poziomie 2600–3200 lm, co gwarantuje naturalne, żywe barwy. Urządzenia są wyposażone nie tylko w lampy cechujące się dłuższą żywotnością, ale także w liczne funkcje dodatkowe, w tym rozwiązania przyjazne dla środowiska i obniżające całkowity koszt użytkowania (TCO). Tryb ekologiczny automatycznie wyłącza lampę po 10 minutach bez sygnału wejściowego, natomiast funkcja automatycznego przyciemniania ogranicza jasność, aby zaoszczędzić energię i wydłużyć żywotność lamp.

Sony_VPL-SW235_1

Modele VPL-SW630C i VPL-SW620C oferują rozszerzone funkcje interaktywne, w tym możliwość pisania dwoma piórami jednocześnie i automatyczną kalibrację, a także dodatkowe, zaawansowane narzędzia edukacyjne. Dzięki temu uczniowie i nauczyciele mogą wydajniej ze sobą współpracować.  Wszystkie modele z serii S można podłączyć bezprzewodowo do komputera PC (Windows lub Mac) lub tabletu (iOS lub Android).

Sony nieprzerwanie udoskonala swoją ofertę projektorów, aby zaspokoić potrzeby branży edukacyjnej

— powiedział Robert Meakin, kierownik ds. produktów biznesowych i edukacyjnych w firmie Sony Professional Solutions Europe.

Mamy teraz bardzo mocną, spójną ofertę, która sprosta wymaganiom szkół średnich dzięki udoskonalonej niedawno żywotności urządzeń z serii E, a teraz także serii S rozszerzonej o modele z krótką i ultrakrótką ogniskową.  Podczas prac nad serią S zależało nam na zrozumieniu sposobów wykorzystania projektorów w klasach. Chcieliśmy też, aby były jak najbardziej efektywne i ekologiczne. Ustandaryzowaliśmy całą ofertę edukacyjną, aby spełnić wymagania nauczycieli i zoptymalizować łączność oraz współpracę w klasie.

Sony_VPL-SW630_1

Projektory Short Throw z serii S (VPL-SX225, VPL-SX235 i VPL-SW225, VPL-SW235) będą dostępne od kwietnia 2014 r., natomiast modele Ultra-Short Throw (VPL-SX630, VPL-SW626, VPL-SW620C, VPL-SW630, VPL-SW630C) pojawią się na rynku w maju 2014 r.

Sony_VPL-SW630_2

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl