Home / info / Nowe smarty Samsunga

Nowe smarty Samsunga

Drugi kwartał tego roku Samsung rozpocznie od wprowadzenia nowej serii telewizorów. Będą one dostępne w rozmiarach od 40 do 60 cali. Wyróżniać mają je przede wszystkim funkcje Intelligent Viewing oraz
S Recommendation. Pierwsza z nich ma zapewniać doskonałą jakość obrazu bez względu na źródło treści, druga podpowiada natomiast jakie filmy
i seriale cieszą się największym zainteresowaniem innych widzów. Więcej dowiecie się z poniższego komunikatu prasowego.

 

 

 

komunikat prasowy

 

 

 

Seria Samsung Smart TV LED F7000, która właśnie trafia na sklepowe półki, to przede wszystkim doskonała jakość – we wszystkich możliwych aspektach, od doskonałego obrazu, przez funkcje i aplikacje internetowe po minimalistyczny i pełny wdzięku design. Wśród wielu nowych funkcji z pewnością wyróżniają się Intelligent Viewing, która pozwala zapewnić wysoką jakość obrazu niezależnie od źródła treści (w tym z Internetu) czy też S Recommendation, która podpowiada jakie filmy i seriale cieszą się największym zainteresowaniem innych widzów. W nowych telewizorach znajdziemy też udoskonalony interfejs użytkownika Smart Hub, a także funkcje sterowania za pomocą głosu i gestów, które ułatwiają poruszanie się po bogatym świecie kanałów telewizyjnych, aplikacji Samsung Smart TV oraz atrakcyjnych usług i funkcji.      

2t

Telewizor podpowie Ci najpopularniejsze filmy i programy
Setki kanałów telewizyjnych dostępnych za pośrednictwem telewizji kablowej czy satelitarnej, tysiące filmów w serwisach VOD i miliardy na YouTube. Dzięki funkcji S Recommendation telewizor Samsung Smart TV pomoże odnaleźć film lub program telewizyjny, który cieszy się największym zainteresowaniem innych widzów, co ułatwi Ci wybór. Rekomendacje programów wyświetlane są zaraz po włączeniu telewizora.

Samsung Smart Hub: intuicyjny interfejs użytkownika
Smart Hub to udoskonalony i wygodny przewodnik po multimediach oraz innych treściach, który składa się z czterech interaktywnych ekranów. Obejmują one programy telewizyjne, serwisy społecznościowe, aplikacje oraz dostęp do zakładki „Moje pliki”, czyli filmów, zdjęć i muzyki, które przechowujemy na domowych komputerach, dyskach sieciowych, w smartfonach czy tabletach podłączonych do domowej sieci. Jeśli chcesz skorzystać z Facebooka lub obejrzeć swoje zdjęcia z wakacji, wystarczy, że zmienisz ekran za pomocą pilota, gestu lub komendy głosowej.

Smart TV: świat rozrywki w zasięgu ręki
Samsung Smart TV to koncepcja korzystania z różnych mediów na ekranie telewizora, nie ograniczona ramówką. Dzięki stałemu dostępowi do sieci, możliwości instalowania aplikacji oraz zintegrowanych z nimi usług VOD, nowoczesny telewizor jest pierwszym prawdziwym centrum domowej rozrywki oraz edukacji.  Po podłączeniu do internetu przez Wi-Fi lub za pomocą kabla sieciowego można w pełni cieszyć się pełną ofertą Smart TV. Poprzez takie aplikacje jak VOD.TVP.PL, IPLA, TVN Player, iplex.pl, Strefa VOD czy VoD Onet – w telewizorach Samsung, w prosty sposób można uzyskać dostęp do najpopularniejszych filmów, programów telewizyjnych z oferty telewizji publicznej TVP czy też takich nadawców jak TVN oraz Grupa Polsat. Ponadto, funkcja PVR umożliwia nagrywanie wybranych programów telewizyjnych na dysk za pośrednictwem interfejsu USB.2tb

Poznaj jeszcze lepszy sposób  sterowania TV – 200 komend głosowych, nowe gesty i nowy pilot
Funkcja Smart  Interaction, dzięki wbudowanej kamerze i mikrofonom, umożliwia sterowanie telewizorem w sposób jeszcze bardziej intuicyjny.  Telewizor Smart TV rozpoznaje już ponad 200 komend głosowych. Możemy polecić telewizorowi wyszukanie aktualnie dostępnych treści podając np. nazwisko aktora, tytuł filmu lub rodzaj gatunku filmowego, ale też zmienić kanał mówiąc „Kanał w górę” czy „Kanał w dół”. Na hasło „Przeglądarka internetowa” otwiera przeglądarkę www, jeśli powiemy „Nagraj”, nagra oglądany właśnie program TV. Na hasło „Dzieci” wyświetli materiały dla najmłodszych. Ponadto, telewizorami serii F7000 można też sterować za pomocą gestów obu dłoni. Można powiększać zdjęcia, obracać je czy też zwiększyć głośność, zaciskając dłoń na poziomie ikony „+”.

Telewizory serii F7000 zostały wyposażone w specjalnego, dotykowego pilota. Zamiast tradycyjnie wybierać kanał z długiej listy i tracić czas na szukanie, wystarczy wywołać klawiaturę ekranową i poruszając palcem po dotykowym gładziku na pilocie palcem wybrać kanał. Telewizor od razu przeniesie nas na właściwy program oszczędzając jednocześnie nasz czas i nerwy.

Czterordzeniowy procesor, Clear Motion Rate na poziomie 800 Hz, dwa tunery DVB-T/C/S2, pełny zestaw złącz do współpracy z urządzeniami zewnętrznymi takimi jak kina domowe, odtwarzacze Blu-Ray, czy moduł sieci bezprzewodowych powodują, że telewizory z serii F7000 można zaliczyć do najbardziej zaawansowanych i nowoczesnych na rynku.

2tbb

Dostępność i ceny
Oferta najnowszych telewizorów Samsung serii F7000 obejmuje rozmiary ekranów:  40″, 46″, 55″ i 60″. Na polskim rynku telewizory będą dostępne na początku drugiego kwartału 2013 roku.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • UE60F7000 – 14999 PLN
  • UE55F7000 – 11299 PLN
  • UE46F7000 – 7899 PLN
  • UE40F7000 – 5999 PLN
Telewizory - zobacz na Ceneo.pl