Home / info / Nowe serie TV Sony: XF75, WF66

Nowe serie TV Sony: XF75, WF66

Sony powiększa ofertę telewizorów o dwie nowe serie

Sony Europe ogłosiło nowe serie telewizorów, które trafią do sprzedaży w 2018 r. Najbardziej zaawansowana z nich to

XF75

Należące do niej telewizory wyświetlają obraz 4K HDR i obsługują formaty HDR10 oraz Hybrid Log Gamma. Dzięki technologii 4K X-Reality™ PRO seria XF75 wyostrza i optymalizuje obraz w czasie rzeczywistym, z łatwością interpolując go do jakości zbliżonej do 4K oraz nadając mu większą klarowność i szczegółowość. Obsługa zaawansowanych komend głosowych i platforma Android TV™ zapewniają błyskawiczny dostęp do filmów, programów telewizyjnych i tysięcy aplikacji. Telewizory 4K HDR XF75 mogą również służyć do gier, a miłośnikom ponadczasowego kina i wielkich seriali pozwalają czerpać z zasobów takich serwisów, jak Google Play, Netflix, Amazon Prime Video czy YouTube.

WF66

Firma Sony jako jedyny producent telewizorów oferuje zalety technologii HDR w produktach o rozdzielczości Full HD1, których rodzina powiększyła się obecnie o kolejny model.

Telewizor WF66 doskonale nadaje się do oglądania seriali i filmów przesyłanych strumieniowo z popularnych serwisów, jak również do wyświetlania gier z konsol PlayStation®4 i PlayStation®4 Pro — wszystko w żywej, szczegółowej jakości HDR2. Pomysłowo zaprojektowane podstawy modeli WF66 pozwalają ponadto ukryć przewody z podłączonego dekodera, odtwarzacza Blu-ray itp.

Badanie Sony, stan na 15 lutego 2018 r.

Zgodność ze wszystkimi grami PS4 HDR zapewnia tylko łącze HDMI. Z materiałami wideo HDR zgodne są tylko wbudowane aplikacje Netflix i YouTube.

Google, Android TV, Google Play, Chromecast built-in, Google Home oraz inne odnośne znaki i logo są znakami towarowymi Google LLC.

*Amazon, Amazon Prime Video oraz wszystkie odnośne logo są znakami towarowymi Amazon.com Inc. lub jego podmiotów zależnych.

Sony Corporation jest czołowym producentem sprzętu audio, wideo, fotograficznego, rozrywkowego, telekomunikacyjnego i informatycznego oraz podzespołów elektronicznych przeznaczonych na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Działalność w segmentach muzyki, filmu, rozrywki komputerowej i Internetu zapewnia Sony wyjątkową pozycję: światowego lidera w branży elektronicznej i rozrywkowej. Skonsolidowany obrót Sony w roku obrachunkowym, który zakończył się 31 marca 2017, wyniósł w przybliżeniu 76 miliardów dolarów USA. Ogólnoświatowa strona www Sony: http://www.sony.net

Więcej infomacji o najnowszych telewizorach Sony 2018 znajdziecie w poprzednich artykułach:

https://www.tvtest.pl/nowe-telewizory-sony-w-krotkich-filmach/

https://www.tvtest.pl/telewizory-sony-2018/

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl