Home / ludzie / Olaf Krynicki

Olaf Krynicki

Z początkiem listopada do zespołu Samsung Electronics Polska dołączył Olaf Krynicki, który objął stanowisko PR Managera.

Olaf Krynicki, PR Manager, Samsung Electronics Polska

Samsung to innowacyjna firma, oferująca produkty, które zmieniają nasze życie niemal każdego dnia. W wielu kategoriach Samsung zajmuje pierwszą pozycję. Bardzo się cieszę, że będę mógł pracować z tak utalentowanym zespołem  – powiedział Olaf Krynicki.

Olaf Krynicki będzie odpowiedzialny za komunikację produktową jak i korporacyjną związaną z działalnością biznesową firmy. W dziale PR Samsung Electronics Polska wraz z nim pracować będą: Anna Sawa, która odpowiada za komunikację produktów IT i sprzętu telekomunikacyjnego oraz Henryk Chorążewski, odpowiedzialny za działania PR w obszarze RTV i AGD. Za platformę aktywacji marki, w tym projekty z zakresu CSR, sponsoringu oraz związanej z nimi komunikacji odpowiadać będzie Blanka Fijołek (pozostająca do kwietnia przyszłego roku na urlopie macierzyńskim) wraz z zespołem: Anną Staszyńską, Moniką Szklarz oraz Martą Jóźwiak.

Olaf Krynicki był dotychczas współwłaścicielem agencji Mastermind Communications. Pracował także dla firmy Epson Europe oraz agencji PR Compress i Mmd. Krynicki jest doktorantem na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych.

W listopadzie firmę opuścił Tomasz Piotrowski, pełniący dotychczas funkcję Head of Marketing. Zajmie się on realizacją własnych projektów biznesowych. Firma obecnie poszukuje jego następcy.

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl