Home / ludzie / Paul Molyneux

Paul Molyneux

Paul Molyneux, został pierwszym w historii dyrektorem wykonawczym Zarządu Dyrektorów Sharp Corporation, który nie pochodzi z Japonii. Jednocześnie Molyneux został wyznaczony nowym dyrektorem generalnym, dyrektorem naczelnym Grupy oraz prezesem Sharp Electronics Europe GmbH.

Paul Molyneux, Dyrektor Generalny Sharp Electronics Europe GmbH

Kariera Paula Molyneux w Sharp Corporation rozwinęła się bardzo dynamicznie. Przez ostatanie 7 lat obejmował on różne stanowiska kierownicze na wyższym szczeblu. Przed nominacją na stanowisko dyrektora generalnego, Molyneux pełnił obowiązki Chief Operating Officer w Sharp Europe.

– To dla mnie wielki zaszczyt i jestem bardzo dumny, że przyjąłem szansę daną mi przez Korporację i mogę pełnić nową rolę w organizacji Sharp Europe – funkcję nowego prezesa zarządu – powiedział Paul Molyneux. – Jestem świadomy obowiązków, jakie łączą się z przyjęciem tej roli i w pełni poświęcę się wykonywaniu nowych zadań, które mnie czekają. Szczerze wierzę, że dzięki talentowi oraz umiejętnościom, jakie posiadają nasi pracownicy w Europie, możemy zbudować niezależną organizację, która będzie przynosić długoterminowe zyski oraz zapewni bezpieczną przyszłość dla regionu.Były dyrektor generalny Sharp Europe, Hiroshi Sasaoka, obejmie stanowisko dyrektora generalnego Grupy Sharp Middle East&Africa oraz szefa SMEF.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl