Home / info / Pierwsze telewizory marki Kruger&Matz

Pierwsze telewizory marki Kruger&Matz

Wygląda na to, że konkurencja na krajowym rynku telewizorów jeszcze się zaostrzy, a to za sprawą nowej marki Kruger&Matz. Dodajmy, że marki polskiej, należącej do spółki Lechpol z Garwolina.

Producent sam o sobie pisze, że:

Kruger&Matz to polska marka, która istnieje od 2010 roku i specjalizuje się w produkcji eleganckich urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio. Właścicielem oraz dystrybutorem jest firma Lechpol posiadająca 24-letnie doświadczenie na rynku sprzętu elektronicznego.

Po zaoferowaniu urządzeń audio, przyszła pora na rozszerzenie oferty o telewizory:

Kolejnym przełomem w rozwoju marki Kruger&Matz jest wprowadzenie do portfolio telewizorów. W ofercie dostępne są urządzenia w trzech rozmiarach 40, 48 i 55”. Sprzęt TV od Kruger&Matz cechują wysokiej jakości ekrany w rozdzielczości full HD oraz podświetleniem LED, które gwarantują idealną jakość obrazu ze znakomitym odwzorowaniem kolorów. Urządzenia posiadają wbudowany tuner DVB-T, który pozwala na odbieranie dostępnych kanałów telewizji naziemnej bez konieczności podłączania dodatkowych przystawek. Telewizory Kruger&Matz mogą pełnić także funkcje odtwarzacza multimedialnego. Dzięki wejściu USB i funkcji PVR współpracującej z pamięcią masową, pozwalają zatrzymać obraz w dowolnym momencie, a także nagrywać lub też zaplanować nagrywanie dowolnego kanału. Elegancka obudowa oraz charakterystyczna podstawka sprawiają, że sprzęt doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu. Co ciekawe, w ofercie dostępna będzie także przystawka typu dongle, która pozwoli przystosować telewizory Kruger&Matz do funkcji SMART TV.

A oto jak wyglądają ww. modele:

Kruger Matz KM0248 i KM0255
KM0248 i KM0255 (48 i 55 cali)
Kruger Matz KM0240
KM0240 (40 cali)

Wszystkie telewizory mają podświetlenie LED i współczynnik kontrastu wynoszący (wg producenta) 3000:1 (oficjalna specyfikacja nie podaje czy chodzi o kontrast ON/OFF czy też ANSI).

Ww. telewizory są dostępne od 12 maja br. w następujących sugerowanych cenach detalicznych (po zaokrągleniu do pełnych setek):

  • KM0240 – 1400 zł
  • KM0248 – 2000 zł
  • KM0255 – 2600 zł

Więcej informacji o telewizorach marki Kruger&Matz na oficjalnej stronie producenta.

© TV TEST 2014

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl