Home / info / Witamy na TV TEST!

Witamy na TV TEST!

Witamy na TV TEST – stronie poświęconej testom telewizorów. Naszym głównym celem jest popularyzacja wiedzy o współczesnych telewizorach oraz porównywanie ich ze sobą, tak aby umożliwić potencjalnym klientom dokonanie świadomego i właściwego wyboru. W tym celu będziemy porównywać telewizory o takiej samej lub zbliżonej przekątnej ekranu oraz, co najważniejsze, podobnej cenie. Od czasu do czasu będziemy publikować testy innego rodzaju urządzeń, jak na przykład odtwarzacze Blu-ray czy zestawy kina domowego. Nie zabraknie też informacji o najnowszych rozwiązaniach technicznych. Ponadto pragniemy przedstawiać ludzi zajmujących się zawodowo telewizorami, ich sprzedażą, reklamą, czy naprawą, w związku z czym planujemy publikację wywiadów z menedżerami ds. produktu (product managers), szkoleniowcami, czy osobami odpowiedzialnymi za PR. Nie będziemy zaniedbywać informacji rynkowych dotyczących sprzedaży telewizorów i sytuacji finansowej producentów.

W naszej pracy będzie nam przyświecać motto Lorda Kelvina, brytyjskiego fizyka i matematyka: „to measure is to know” czyli „zmierzyć znaczy wiedzieć”.

Na początek opublikujemy porównawcze testy telewizorów Panasonic TX-P46GT30E oraz LG 47LW570S, a także Samsung 40D6500 i Sony KDL-40EX720.

Zapraszamy!

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl