Home / informacje prasowe / Rabat na soundbary Samsunga

Rabat na soundbary Samsunga

Informacja prasowa firmy Samsung

Soundbary Samsung dostępne w promocji

W dniach od 4 do 17 marca najnowsze soundbary Samsung dostępne będą w wybranych sieciach handlowych z atrakcyjnym rabatem. Wśród produktów objętych promocją jest m.in. zaprojektowany z myślą o graczach model N650. Szczegóły dotyczące wysokości rabatów oraz warunków przystąpienia do promocji dostępne są w regulaminach partnerów.

Soundbary cieszą się coraz większą popularnością. Te stosunkowo niewielkie urządzenia z powodzeniem zastępują rozbudowane systemy kina domowego i sprawiają, że domowy salon wypełnia się mocnym przestrzennym dźwiękiem. W połączeniu z telewizorem soundbar potęguje wrażenia podczas oglądania filmów, wydarzeń sportowych i grania. Świetnie sprawdzi się także w roli domowego głośnika podczas wieczornych imprez.

Szczegóły promocji

Soundbary Samsung dostępne będą w wybranych sieciach handlowych. Oferta będzie zróżnicowana ze względu na modele i sklepy. Oprócz 22 salonów Samsung Brand Stores, które zlokalizowane są w różnych miastach w Polsce, produkty z rabatem można będzie znaleźć między innymi w OleOle, RTV EURO AGD, Media Markt, Media Expert czy Neonet.

Soundbar dopasowany do Twoich potrzeb

Promocją objęte są trzy modele soundbarów – N650, N550 i K450 – zróżnicowane pod względem ceny i parametrów, dlatego bez problemu można wybrać rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

Z myślą o fanach gier na dużym ekranie powstał soundbar N650. Jest to pierwszy model ze specjalnym Trybem Gra, który optymalizuje dźwięk pod kątem emocjonującej akcji.

Wykorzystano w nim nową technologię Samsung Acoustic Beam, która zapewnia panoramiczne wrażenia audio. Dźwięk wydobywa się przez precyzyjnie rozmieszczone w górnej części listwy dźwiękowej dodatkowe otwory. Dzięki temu oglądając mecz czy wyścigi, widzowie poczują się jak na trybunach.

Soundbar N650 oferuje szereg rozwiązań ułatwiających jego obsługę i integrację z domowym sprzętem AV. Z telewizorem Samsung połączymy go zarówno przewodowo, jak i przez Bluetooth. Do sterowania – oprócz dołączonego pilota – można także wykorzystać smartfona lub pilot One Remote, który znajdziemy m.in. w serii QLED TV.

Natomiast modele N550 i K450 to soundbary, które poprawią wrażenia podczas oglądania filmów, sportu czy koncertów. Możliwość rozbudowania zestawu audio o dodatkowe głośniki, dające efekt dźwięku przestrzennego oraz mocny bas to nie wszystko. Urządzenia pozwolą także wyraźniej usłyszeć filmowe i serialowe dialogi. Oba produkty można połączyć z urządzeniami mobilnymi poprzez Bluetooth.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl