Samsung 55Q67A
Home / info / Samsung 55Q67A – test

Samsung 55Q67A – test

Panuje dość mocno rozpowszechniona opinia, że nowy model telewizora jest zawsze lub prawie zawsze lepszy od poprzednika i to pod każdym względem. Mój test 55-calowego Samsunga QLED z podstawowej serii Q6xA na rok 2021 rzuca nieco inne światło na ten stereotyp i daje trochę do myślenia na temat zasadności długoterminowej strategii i polityki modelowej koreańskiego producenta.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-telewizora-samsung-55q67a/

TCh

 

Panuje dość mocno rozpowszechniona opinia, że nowy model telewizora jest zawsze lub prawie zawsze lepszy od poprzednika i to pod każdym względem. Mój test 55-calowego Samsunga QLED z podstawowej serii Q6xA na rok 2021 rzuca nieco inne światło na ten stereotyp i daje trochę do myślenia na temat zasadności długoterminowej strategii i polityki modelowej koreańskiego producenta. https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-telewizora-samsung-55q67a/ TCh  

Samsung

ocena ogólna

może być

Choć pod względem współczynnika kontrastu 55Q67A jest najsłabszym QLED-em kiedykolwiek wyprodukowanym przez firmę Samsung, nadal ma w tej kwestii przewagę nad telewizorami z matrycami IPS/ADS.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl