professional test & review of 65" Samsung Q80B series 4K TV
Home / info / Samsung 65Q80B – test

Samsung 65Q80B – test

Tak się składa, że chyba jako jedyny dziennikarz w Polsce (a może i w całej Europie) miałem okazję przetestować trzy kolejne pokolenia telewizorów z serii Q80. Mam tu na myśli:

Daje mi to unikalną możliwość porównania tych telewizorów z technicznego punktu widzenia. I wiecie co? Telewizory te mają ze sobą wiele wspólnego i nadal są jednymi z najbardziej uniwersalnych ekranów w swojej klasie. Wszystkie nadal zasługują na rekomendację.

Niestety, w najnowszej generacji zaszły pewne niepokojące zmiany, które świadczą o tym, że producent po kryjomu „pogorszył” jeden z ważnych parametrów. Jaki to parametr i jak wpłynął na jakość obrazu, tego dowiecie się jak zwykle z mojej recenzji na telewizorowym portalu nr 1 w Polsce, czyli na Geex.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-samsung-65q80b/

TCh

 

Tak się składa, że chyba jako jedyny dziennikarz w Polsce (a może i w całej Europie) miałem okazję przetestować trzy kolejne pokolenia telewizorów z serii Q80. Mam tu na myśli: 55Q80T z 2020 roku 55Q80A z 2021 roku oraz 65Q80B z 2022 roku Daje mi to unikalną możliwość porównania tych telewizorów z technicznego punktu widzenia. I wiecie co? Telewizory te mają ze sobą wiele wspólnego i nadal są jednymi z najbardziej uniwersalnych ekranów w swojej klasie. Wszystkie nadal zasługują na rekomendację. Niestety, w najnowszej generacji zaszły pewne niepokojące zmiany, które świadczą o tym, że producent po kryjomu "pogorszył" jeden z…

Samsung 65Q80B

ocena ogólna

OK, ale ...

Firma Samsung szuka niekiedy oszczędności tam, gdzie nie powinna, czyli w obszarze jakości obrazu. Na szczęście tym razem się jeszcze upiekło, chociaż niesmak pozostaje.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl