Home / soundbary / Samsung HW-K650 – test soundbara

Samsung HW-K650 – test soundbara

Samsung ma w ofercie kilkanaście prostych oraz zakrzywionych soundbarów, a HW-K650 jest jednym z najciekawszych. Oto test tego urządzenia, które kosztuje około 1400 złotych, a oferuje naprawdę bardzo dużo – dużo więcej niż konkurenci z tej samej kategorii cenowej.

HW-K650 w ofercie Samsunga plasuje się pomiędzy tańszym HW-K550, a flagowym HW-K950 (Atmos). Od tańszego modelu HW-K650 różni się głównie łącznością poprzez Wi-Fi oraz możliwością pracy w systemie wielopokojowym (multiroom).

Konstrukcja

HW-K650 to typowa konstrukcja, która składa się z dwóch elementów: belki i subwoofera. Obudowę belki wykonano z tworzywa i pokryto z zewnątrz metalową siatką zabezpieczającą przetworniki. Trzeba przyznać, że dzięki tej siatce oraz niewielkiej wysokości (5,4 mm) belka wygląda bardzo atrakcyjnie.

Dalszy ciąg recenzji na stronie Benchmark.pl

Samsung ma w ofercie kilkanaście prostych oraz zakrzywionych soundbarów, a HW-K650 jest jednym z najciekawszych. Oto test tego urządzenia, które kosztuje około 1400 złotych, a oferuje naprawdę bardzo dużo - dużo więcej niż konkurenci z tej samej kategorii cenowej. HW-K650 w ofercie Samsunga plasuje się pomiędzy tańszym HW-K550, a flagowym HW-K950 (Atmos). Od tańszego modelu HW-K650 różni się głównie łącznością poprzez Wi-Fi oraz możliwością pracy w systemie wielopokojowym (multiroom). Konstrukcja HW-K650 to typowa konstrukcja, która składa się z dwóch elementów: belki i subwoofera. Obudowę belki wykonano z tworzywa i pokryto z zewnątrz metalową siatką zabezpieczającą przetworniki. Trzeba przyznać, że dzięki…

Samsung HW-K650

ocena ogólna

Świetny.

Gdyby ktoś powiedział mi dwa lata temu, że soundbary Samsunga zrównam pod względem brzmieniowym z urządzeniami Denona lub Yamahy, to bym po prostu go wyśmiał. Jednakże sprzęt audio koreańskiej marki przeszedł ostatnio olbrzymią brzmieniową metamorfozę, a to wszystko dzięki nowemu laboratorium audio w Kalifornii. Brzmienie soundbara HW-K650 w ogóle nie ustępuje japońskiej konkurencji: jest dokładne, żywe, dynamiczne, a przy tym naturalne i nieagresywne. Krótko mówiąc, Samsung HW-K650 to chyba najlepiej brzmiący soundbar w cenie do 1500 złotych. Gorąco polecam!

Tomasz Chmielewski

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl