Home / informacje prasowe / Samsung stworzył bestie

Samsung stworzył bestie

Najwidoczniej koreański producent pozazdrościł takim rywalom jak Sony czy Panasonic, którzy od dawna mają tego typu sprzęt w swojej ofercie.

Komunikat prasowy firmy Samsung z 12 VII 2021 r. [wybrane fragmenty]. Za prawdziwość, prawidłowość i rzetelność poniższych informacji redakcja TVTEST nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Publikacja niniejszego komunikatu prasowego przez TVTEST nie oznacza, że redakcja akceptuje wszystkie stwierdzenia w nim zawarte.

Power Audio to tegoroczna nowość w portfolio produktów audio firmy Samsung. Urządzenia z tej kategorii pozwolą przenieść mocny, wręcz koncertowy dźwięk do domu, ogrodu czy na taras. Power Audio to połączenie świetnych parametrów dźwięku z łatwością obsługi i dodatkowymi funkcjami, dzięki którym każda domówka wskoczy na wyższy poziom.

Linia Power Audio obejmuje dwa modele: MX-T70 oraz MX-T50.

Dzięki specjalnej konstrukcji głośniki umieszczono z dwóch stron, co sprawia, że dźwięk wypełnia niemal każdą przestrzeń.

Mocniejszy model MX-T70 posiada głośniki o łącznej mocy 1500 Wat oraz Wbudowany Subwoofer, co oznacza sceniczny dźwięk w domu i ogrodzie.

Model MX-T50 to 500 Wat mocy oraz Funkcja Wzmocnienia Basów, czyli elementy, które wzmocnią każdy utwór.

Wśród prawdziwie imprezowych funkcji są m.in. Tryb Karaoke, Imprezowe Światła LED czy Wielokanałowe Połączenie Bluetooth.

Power Audio, czyli imprezowa bestia

Samsung Power Audio to odpowiedź na realne i aktualne potrzeby użytkowników, którzy coraz bardziej spragnieni są mocnego dźwięku. MX-T70 i MX-T50 mają dwa główne zastosowania. Po pierwsze idealnie sprawdzają się, jako nagłośnienie podczas domowych i ogrodowych imprez w gronie przyjaciół, a po drugie stworzą naprawdę zgrany duet z dużymi telewizorami Samsung.

Power Audio MX-T70 z głośnikami o łącznej mocy 1500 Wat przenosi niemal klubowe wrażenia audio do domu. Mocny bas jest zasługą 10-calowego Głośnika Niskotonowego. Długi skok membrany gwarantuje głębsze i potężniejsze brzmienie oraz  sprawia, że muzyka zyskuje większą siłę oddziaływania.

Z kolei Power Audio MX-T50 to głośnik o łącznej mocy 500 Wat i – podobnie jak T70 oferuje Dwukierunkowy Dźwięk oraz Funkcję Wzmocnienia Basów. Dzięki wykorzystaniu unikatowej, dwukierunkowej konstrukcji dźwięk rozchodzi się równomiernie, obejmując znacznie większą powierzchnię. Z kolei atmosferę i basy można podkręcić przyciskiem Bass Booster.

Power Audio to także świetne rozwiązanie dla fanów naprawdę mocnych wrażeń. Dzięki funkcji Odtwarzania Grupowego można połączyć aż 10 urządzeń[1], tworząc przenośny system nagłośnienia, niezastąpiony podczas imprezy przy basenie czy w ogrodzie.

Power Audio – rozwiniesz talenty wokalne i taneczne

Power Audio łatwo połączysz zarówno z telewizorem […], jak również z urządzeniem mobilnym[2]. Można to zrobić przewodowo lub bezprzewodowo przez Bluetooth. Wygodnym rozwiązaniem jest Wielokanałowe Połączenie Bluetooth – aby ktoś inny włączył swoją ulubioną playlistę, nie trzeba już odłączać swojego telefonu. To idealne rozwiązanie na imprezę, kiedy każdy chce poczuć się jak DJ. Tu warto także wspomnieć o dedykowanej aplikacji Samsung Sound Tower[3], która pozwoli dodać efekty do dobrze już znanych utworów i zaskoczyć znajomych podczas wspólnej zabawy.

Power Audio pozwoli rozkręcić każdą imprezę. Z pomocą przyjdzie m.in. Tryb Karaoke, z którym odkryty zostanie niejeden talent wokalny, a znajomi będą mogli wcielić się w rolę gwiazd POPu. Dzięki temu, że do MX-T70 można podłączyć dwa mikrofony jednocześnie (jeden w MX-T50) można przygotować prawdziwe artystyczne show.

Dopełnienie imprezowego klimatu stanowią Imprezowe Światła LED. Do wyboru są różne tryby, a sterowanie odbywa się poprzez wspomnianą już aplikacje Samsung Sound Tower. Urządzenia Power Audio posiadają odporną na zachlapania górną warstwę obudowy[4], dzięki czemu przypadkowo wylany napój nie będzie powodem do obaw.

[1] Możliwość połączenia do 10 urządzeń (kompatybilność połączenia bezprzewodowego/przewodowego obejmuje modele MX-T70 i  T50).

[2] W przypadku połączenia bezprzewodowego jakość odtwarzanej muzyki może być niestabilna w zależności od działania Bluetooth.

[3] Aplikacja Samsung Sound Tower dostępna na smartfonach z systemem Android 6.0 lub nowszym oraz modelach wyższych niż iPhone 6 z systemem iOS 11.0.1.

[4] Chroń przed wodą pozostałe elementy urządzenia. Niegwarantowane we wszystkich sytuacjach.

 

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl