Home / testy / Samsung UBD-K8500 – test

Samsung UBD-K8500 – test

Samsung UBD-K8500 jest jednym z pierwszych na świecie komercyjnie dostępnych odtwarzaczy płyt Blu-ray 4K UHD. Jest także pierwszym odtwarzaczem tego typu, który pojawił się w polskich sklepach.

UBD-K8500 ma wymiary 40 x 22,5 x 4,5 cm. Obudowa składa się tylko z dwóch części: wykonanej z czarnego tworzywa pokrywy pełniącej też rolę ścianki przedniej i ścianek bocznych oraz wykonanej ze stalowej blachy podstawy montażowej. Podstawa nie została niestety pomalowana, tak więc w większości przypadków pod ścianką przednią można zauważyć goły metal, no chyba że odtwarzacz umieścimy nisko nad podłogą. Przednia ścianka jest nie tylko wklęsła, lecz także pochylona pod kątem.

[…]

Dalszą część testu znajdziecie na stronie Benchmark.pl

Samsung UBD-K8500 jest jednym z pierwszych na świecie komercyjnie dostępnych odtwarzaczy płyt Blu-ray 4K UHD. Jest także pierwszym odtwarzaczem tego typu, który pojawił się w polskich sklepach. UBD-K8500 ma wymiary 40 x 22,5 x 4,5 cm. Obudowa składa się tylko z dwóch części: wykonanej z czarnego tworzywa pokrywy pełniącej też rolę ścianki przedniej i ścianek bocznych oraz wykonanej ze stalowej blachy podstawy montażowej. Podstawa nie została niestety pomalowana, tak więc w większości przypadków pod ścianką przednią można zauważyć goły metal, no chyba że odtwarzacz umieścimy nisko nad podłogą. Przednia ścianka jest nie tylko wklęsła, lecz także pochylona pod kątem. [...]…
ocena ogólna

Pierwszy odtwarzacz Blu-ray 4K UHD na naszym rynku zapewnia znakomite wrażenia wizualne, a przy tym działa zaskakująco szybko i stabilnie.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl