Home / testy / Sony KDL-32WD750 – test

Sony KDL-32WD750 – test

Sony KDL-32WD750 to telewizor Full HD z płaskim wyświetlaczem LCD typu IPS o rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli.

Jeśli szukasz dobrego 32-calowego telewizora oraz znasz różnicę między matrycami VA i IPS woląc zdecydowanie te drugie, to nie masz się co dalej zastanawiać. Sony KDL-32WD750 to solidny telewizor klasy budżetowej, który zniewala swoimi ekpresyjnymi kolorami. Ponieważ nie jest to ekran dla zwolenników głębokiej czerni i nocnego oglądania, polecam tę małą Bravię do oglądania wiadomości i programów publicystycznych w ciągu dnia lub przy zapalonym świetle.

sony-32wd750-small

Sony KDL-32WD750 to telewizor Full HD z płaskim wyświetlaczem LCD typu IPS o rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli. Jeśli szukasz dobrego 32-calowego telewizora oraz znasz różnicę między matrycami VA i IPS woląc zdecydowanie te drugie, to nie masz się co dalej zastanawiać. Sony KDL-32WD750 to solidny telewizor klasy budżetowej, który zniewala swoimi ekpresyjnymi kolorami. Ponieważ nie jest to ekran dla zwolenników głębokiej czerni i nocnego oglądania, polecam tę małą Bravię do oglądania wiadomości i programów publicystycznych w ciągu dnia lub przy zapalonym świetle. jakiekolwiek wykorzystanie powyższego znaczka wymaga zgody redakcji

Sony KDL-32WD750

rozdzielczość
kolory na wprost
kolory pod kątem
kontrast
gradacja i plastyczność
HDR
ostrość ruchu
płynność ruchu
jakość obrazu subiektywnie

Ładne kolory.

To telewizor dla tych, którzy dobre odwzorowanie barw, zarówno na wprost, jak i pod kątem, stawiają na pierwszym miejscu.

Drukowanie

jakiekolwiek wykorzystanie powyższego znaczka wymaga zgody redakcji

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl