Home / info / Szybki Samsung

Szybki Samsung

Najnowszy Samsung jest podobno najszybszym wśród wszystkich blurejów 3D, bowiem ze stanu gotowości wybudza się w ciągu zaledwie pół sekundy. Ponadto umożliwia odtwarzanie filmów, muzyki i zdjęć bezpośrednio z zewnętrznej pamięci masowej. Więcej na ten temat dowiecie się z poniższej informacji prasowej. Serdecznie zapraszam do czytania.

informacja prasowa

Najnowszy odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D został wyposażony w funkcję Quick Start Mode, dzięki której przechodzi w stan pełnej gotowości w zaledwie 0,5 sekundy. Umożliwia też odtwarzanie filmów, muzyki i zdjęć bezpośrednio z zewnętrznej pamięci masowej.

bd-f5500 01

Samsung BD-F5500E/EN zapewnia obraz w jakości 3D Full HD. Dzięki temu oglądanie filmów w domowych warunkach staje się prawdziwie kinowym przeżyciem. Odtwarzacz umożliwia również wyświetlanie programów zapisanych w rozdzielczości Full HD 1080p, sprawiając że prezentowany obraz ma dwa razy lepszą szczegółowość oraz bogate w detale, wyraziste kolory. Trójwymiar w Full HD sprawi, że domowa rozrywka 3D będzie bardziej ekscytująca i żywsza niż w wyobraźni, a nowe wyjątkowe funkcje zagwarantują jeszcze lepszą zabawę. Technologia BD Wise szybko optymalizuje jakość obrazu, a także automatycznie synchronizuje urządzenia Samsung połączone za pośrednictwem kabla HDMI.

Korzystanie z multimediów z wielu źródeł
Samsung BD-F5500E/EN pozwala na szybkie połączenie z internetem i korzystanie z preinstalowanych aplikacji. Użytkownicy mają natychmiastowy dostęp do popularnych serwisów, takich jak YouTube, Facebook, Flingo czy Accuweather oraz Twitter i Flickr. Rozbudowane opcje podłączania urządzeń umożliwiają szybki i łatwy dostęp do niemal wszystkich nośników pamięci. Pozwala to na oglądanie filmów i zdjęć lub słuchanie muzyki bezpośrednio z zewnętrznego dysku twardego lub pamięci przenośnej (USB 2.0). Standard DLNA umożliwia szybki i łatwy dostęp do zawartości komputera w domowej sieci. Dzięki temu można oglądać filmy, słuchać muzyki i wyświetlać zdjęcia z komputera na ekranie telewizora za pośrednictwem odtwarzacza Blu-ray.

System sieci AV Anynet+ umożliwia automatyczne sterowanie wszystkimi urządzeniami audio-wideo Samsung. Dzięki jego zastosowaniu do obsługi różnych urządzeń wystarcza jeden pilot. Funkcja Anynet+ to proste i wygodne rozwiązanie zdalnego sterowania kilkoma urządzeniami jednocześnie.

bd-f5500 02

Więcej energii przy mniejszym zużyciu
BD-F5500E/EN jest tak energooszczędny, że zużywa mniej prądu niż wskazują wymagania programu Energy Star, nawet w trybie standardowym ustanawiając w ten sposób nowe wzorce ekowydajności.

Sugerowana cena detaliczna:
BD-F5500E/EN – 499 PLN

Specyfikacja techniczna:

Model:

Blu-ray BD-F5500E/EN

Odtwarzane płyty

3D Blu-ray Video, Blu-ray Video, DVD-Video/DVD-R/DVD-RW, CD DA/CD-R/CD-RW, VCD 1.1

Odtwarzane formaty

MPO, MPEG2/4, DivX, DivX, AVCHD, MKV/MP4, WMV, JPEG (HD)

Obraz
i dźwięk

Jakość obrazu

3D Full HD, BD Wise Web, DVD Video upscalling

Kodowanie sygnału audio

Dolby Decoding Channel: 2 Ch

Dolby DTS Decoding Channel: 2 Ch

Wsparcie formatów dźwięku

Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS Surround, DTS-HD Bitstream Output, LPCM, AAC, MP3, WMA

Technologie

AllShare (DLNA), tryb szybkiego startu (0.5 s), Anynet+ (HDMI-CEC), dostępnych jest 6 aplikacji: Accuweather, YouTube, Facebook, Flingo, Twitter, Flickr

Łączność

HDMI, USB 2.0, Ethernet, koncentryczne wyjście audio

Wymiary

Netto: 360 x 196 x 40 mm, Brutto: 401 x 268 x 78 mm

Waga

Netto: 1,2 kg, Brutto: 1,89 kg

Zużycie energii

Stand-by / tryb pracy: 0,4 W / 8,8 W

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl