Home / info / Targi Film Foto Video

Targi Film Foto Video

Targi FILM VIDEO FOTO już po raz siedemnasty! W dniach 27-29 marca 2014 r. w Łodzi odbędą się XVII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video FILM VIDEO FOTO. W 2014 roku na odwiedzających targi czeka szereg nowości i atrakcji – z tego względu warto już dzisiaj wpisać do kalendarza termin przyszłorocznej edycji FVF.

480x400_kol FVF 

Film Video Foto 2014 to już 17. edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video. Podobnie jak przez ostatnie dwa lata, miłośnicy fotografii i filmu spotkają się
w Hali Expo-Łódź (nowa nazwa Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego) przy alei Politechniki 4, gdzie na trzy targowe dni zagoszczą światowi i polscy producenci sprzętu, oprogramowania, oferujący usługi i branżowe media.

Zakres tematyczny przyszłorocznej edycji FVF został rozszerzony o urządzenia mobilne, które coraz częściej stają się alternatywą dla aparatów i kamer stanowiąc podręczne urządzenia do rejestracji filmów i zdjęć. Dodatkowo, na FVF 2014 zostali zaproszeni producenci sprzętu, składającego się na domowe centra rozrywki.

Na FVF 2014 nie zabraknie również dotychczasowych wydarzeń, które są na stałe wpisane w kalendarz imprezy. Organizatorzy ponownie zaproszą wystawców do udziału w dwóch konkursach o Medal Targów: na najlepszy produkt i usługę prezentowane na targach, oraz na Album, Foto-książkę oraz Ramkę i Oprawę.

Przyszłoroczna edycja, podobnie jak poprzednie, będzie obfitowała w bogaty program warsztatów, seminariów i spotkań. Ich szczegółowy plan zostanie zaprezentowany w lutym 2014 roku. Organizatorzy zadbają również o część artystyczną FVF tworząc w foyer Hali Expo-Łódź przestrzeń wystawową dla galerii fotografii.

Więcej informacji na temat FVF 2014 można znaleźć na stronie internetowej FVF 2014

oraz na profilu FVF na Facebook.

 

* * *

 

Targi FILM VIDEO FOTO to cykliczna impreza, której inauguracja miała miejsce w 1995 r. Celem organizowanych targów jest zaprezentowanie przez wystawców urządzeń, które swoim zakresem obejmują m.in.: sprzęt i akcesoria fotograficzne, video i filmowe oraz najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu grafiki komputerowej i cyfrowej obróbki obrazu. Na targach do tej pory wystawiły się setki firm z całego kraju i z zagranicy. Inicjatywa obejmuje warsztaty, seminaria, wystawy, prezentacje, spotkania z artystami, szkolenia, konkursy, pokazy oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z producentami. Patronat honorowy nad targami sprawowali m.in.: Prezydent Miasta Łodzi oraz Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.