TCL 50P610 review
Home / info / TCL 50P610 – test

TCL 50P610 – test

Życie recenzenta telewizorów nie jest proste i łatwe, choćby dlatego, że bardzo często testuje nie to, co by chciał. Jest wiele marek, które chciałbym testować regularnie, jak np. Panasonic, JVC, Hitachi, Toshiba, tanie modele LG czy TCL. Niestety, do tej pory było o nie trudno.

Na szczęście ostatnio coś w tej sprawie drgnęło i dzięki obrotności sklepu x-kom.pl telewizory ostatniej z wymienionych przeze mnie marek weszły na stałe do sklepowego asortymentu.

Co to oznacza? Że możecie się spodziewać większej liczby recenzji telewizorów tej marki. W roli debiutanta mamy stosunkowo przystępny 50-calowy model z serii P610.

Tanio i OK. Test i recenzja telewizora TCL 50P610

TCh

Życie recenzenta telewizorów nie jest proste i łatwe, choćby dlatego, że bardzo często testuje nie to, co by chciał. Jest wiele marek, które chciałbym testować regularnie, jak np. Panasonic, JVC, Hitachi, Toshiba, tanie modele LG czy TCL. Niestety, do tej pory było o nie trudno. Na szczęście ostatnio coś w tej sprawie drgnęło i dzięki obrotności sklepu x-kom.pl telewizory ostatniej z wymienionych przeze mnie marek weszły na stałe do sklepowego asortymentu. Co to oznacza? Że możecie się spodziewać większej liczby recenzji telewizorów tej marki. W roli debiutanta mamy stosunkowo przystępny 50-calowy model z serii P610. https://geex.x-kom.pl/recenzje/tanio-i-ok-test-i-recenzja-telewizora-tcl-50p610/ TCh

TCL 50P610

ocena ogólna

może być

Bardzo tani i pełen mankamentów, ale ma dwie główne zalety: kolory i kontrast. I to go ratuje zapewniając mu warunkową rekomendację.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl