Home / informacje prasowe / TCL 55C7006 z nagrodą EISA

TCL 55C7006 z nagrodą EISA

TELEWIZOR C70 FIRMY TCL OTRZYMAŁ NAGRODĘ „NAJLEPSZY ZAKUP 2017-2018” OD EUROPEJSKIEGO STOWARZYSZENIA OBRAZU I DŹWIĘKU EISA

Telewizor C70 wprowadzony na rynek europejski w czerwcu tego roku, dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym, zdobył uznanie ekspertów od obrazu i dźwięku z EISA

Paryż, 16 sierpnia 2017 roku – Eksperci od obrazu i dźwięku ze stowarzyszenia EISA nagrodzili telewizor C70, najnowszy flagowy produkt firmy TCL, będącej trzecim największym producentem telewizorów na świecie. EISA jest jedynym stowarzyszeniem, do którego należy 50 specjalistycznych czasopism z 23 europejskich krajów. Stowarzyszenie słynie ze swojej wiedzy eksperckiej w zakresie analizy i oceny zaawansowanych technologicznie międzynarodowych produktów. C70 to telewizor, który łączy w sobie ultra cienki design z technologią 4K HDR, a także z nieporównywalnymi doświadczeniami obrazu i dźwięku. Umieszczona z przodu listwa głośnikowa marki JBL i system Android TV gwarantują wyjątkowe wrażenia w trybie kinowym.

Telewizor C70 firmy TCL to połączenie 55-calowego ekranu, szerokiego spektrum barw, technologii HDR oraz przystępnej ceny. Dzięki tym rozwiązaniom jest on doskonałym partnerem do codziennego oglądania telewizji. Skalowanie do 4K gwarantuje wyświetlanie sygnałów o mniejszej rozdzielczości (nadawanie naziemne, DVD, Blu-ray) z zachowaniem najmniejszych szczegółów na ekranie UHD, a źródła HDR pokazywane są z dużym wyczuciem realizmu. Zgodność ze standardem HLG HDR oznacza, że ten model patrzy już jednym okiem w przyszłość.

– orzekło jury stowarzyszenia EISA.

Ta nagroda to kolejny krok w rozwoju marki TCL w Europie. Jesteśmy dumni z nagrody za nasze zaangażowanie we wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów, którą przyznali nam eksperci cieszący się w branży wielkim uznaniem. Nasz cel to dostarczenie konsumentom najlepszej technologii i designu, by oglądanie telewizji było źródłem wspaniałych doświadczeń.

mówi Frédéric Langin, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w TCL Europe.

Telewizor C70 – kreatywna telewizja zapewniająca wyjątkowe wrażenia

Dzięki systemowi Android TV 6.0 (już od października będzie to Android TV 7.0), telewizor C70 daje dostęp do szerokiego wachlarza treści i funkcji Google Play Store, Google Movies & TV, Google Play Games, Google Play Music, wyszukiwania głosowego oraz wbudowanego Chromecasta.

Google Play Store zapewnia wszystkim użytkownikom C70 pełen dostęp do aplikacji Androida takich, jak: filmy i treści w HDR (Netflix, YouTube), programy rozrywkowe, muzyka i sport. Z kolei Chromecast umożliwia szybkie i optymalne przekazywanie ulubionych nagrań wideo, gier i aplikacji na ekran telewizora kontrolowanego przez smartfona. Obsługę systemu ułatwia wyszukiwanie głosowe Google’a.

W C70 można również korzystać z usług oferowanych przez Netflix, światowego lidera usług transmisji wideo. Wystarczy kliknąć na przycisk „Netflix” wbudowany w pilocie, by móc oglądać setki seriali i filmów udostępnianych przez tę platformę.

Nagroda i uznanie ekspertów EISA to docenienie naszego zaangażowania w produkcję telewizora posiadającego wyjątkowe cechy. Ultra cienki design, technologia 4K HDR, Android TV oraz system nagłośnienia zapewniają konsumentom wyjątkowe doświadczenia.

– mówi Marek Maciejewski, Dyrektor ds. Rozwoju Produktów na Europę w TCL.

Unikalny obraz zasługuje na wyjątkowy dźwięk  

Telewizor C70 potrafi odtworzyć szerokie spektrum barw w stopniu zbliżonym do standardu kina cyfrowego. Możliwość odtworzenia naturalnych kolorów i odcieni w wysokiej rozdzielczości powoduje, że czujemy się, jak w kinie. Wysoki kontrast zwiększa ostrość bieli i czerni, a ekran 4K UHD daje widzowi niezwykłe wrażenia wizualne.

Według jury EISA:

Umieszczona z przodu listwa głośnikowa, opracowana we współpracy ze specjalistą audio JBL, dopełnia wrażenia wizualne silnym i dostosowanym do oczekiwań klienta dźwiękiem.

Telewizor C70 jest wyposażony w listwę dźwiękową firmy JBL z DTS Premium Sound, którą cechuje wyjątkowa jakość dźwięku. Głośniki JBL, umieszczone z przodu telewizora, skierowane są na widza, dzięki czemu dźwięk odtwarzany jest z dużym, odczuwalnie mocniejszym natężeniem. Przetwarzanie DTS gwarantuje bardzo bogate pole akustyczne, w którym dźwięk brzmi, jak w studiu nagrań, co z kolei zapewnia czysto brzmiące dialogi i muzykę.

Telewizor łączący najnowocześniejszą technologię z wytwornym designem

Design pełni centralną rolę w innowacjach TCL. Dzięki najwyższej jakości telewizory marki nie tylko pasują do każdego pomieszczenia, ale oprócz funkcji użytkowej stanowią jego element dekoracyjny. Telewizor C70 łączy elegancki, wytworny i nowoczesny design z zupełnie nowymi wrażeniami rozrywkowymi, których dostarcza nowy system Android. Nowoczesna sylwetka i metalowe wykończenie daje użytkownikom wyjątkowe wrażenia wizualne poprzez połączenie technologii i modnego wyglądu.

Rekomendowana cena detaliczna:

U49C7006 -C70 49 cali/124 cm:  2999 PLN

U55C7006 – C70 55 cali/140 cm: 3499 PLN

U65C7006 – C70 65 cali/165 cm:  5499 PLN

U75C7006 – C70 75 cali/190 cm:  10999 PLN

*Ceny i specyfikacja mogą różnić się w zależności od kraju zakupu*

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl