Teufel Cinebar 11 drivers exploded view
Home / info / Teufel Cinebar 11

Teufel Cinebar 11

Jaki soundbar kupić do 1800 złotych? Choć nie wiem, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania Drogi Czytelniku i jak dużym pomieszczeniem dysponujesz, warto wiedzieć, że na rynku pojawiła się nowa, interesująca propozycja od niemieckiego Teufela.

Uwaga! Poniższy film ma polskie napisy.

Informacja prasowa firmy Teufel (wybrane fragmenty)

CINEBAR 11 – najpopularniejszy soundbar od Teufel teraz z dźwiękiem przestrzennym

Kraków, 9 marca 2021 – Teufel prezentuje odświeżoną wersję swojego najpopularniejszego soundbara – CINEBAR 11. Cechuje się ona między innymi większą mocą, możliwością rozbudowy do systemu surround oraz wsparciem dla technologii wirtualnego dźwięku przestrzennego Dynamore. Nowy CINEBAR 11 dostępny jest w sprzedaży w tej samej cenie co poprzednia generacja – 1 749 zł.

CINEBAR 11 to wszechstronny soundbar, który sprawdzi się podczas seansów filmowych, w grach oraz do słuchania muzyki. Urządzenie zostało wyposażone w zestaw głośników, na który składają się: dwa 20 milimetrowe głośniki wysokotonowe, sześć 45 milimetrowych głośników średniotonowych oraz osiem cyfrowych końcówek mocy. Dostępne są trzy tryby dźwięku: „normalny”, „nocny” oraz „głos”.

Teufel Cinebar 11

Najnowsza propozycja od Teufel występuje w zestawie z nowym modelem bezprzewodowego subwoofera T6. Poza wysoką jakością basów wyróżnia się on także kompaktowymi rozmiarami (42 x 42 x 12 cm) oraz możliwością ustawienia w pionie lub poziomie. Pozwala to łatwiej wkomponować subwoofer we wnętrze, a nawet całkowicie go ukryć na przykład pod kanapą.

Entuzjaści dźwięku przestrzennego docenią autorską technologię Dynamore oraz opcję bezprzewodowej rozbudowy o tylne głośniki EFFEKT (zestaw 4.1).

Moduł Bluetooth 5.0 z aptX zapewnia transmisję dźwięku w jakości zbliżonej do muzyki odtwarzanej z płyt CD. Ulepszony został także port HDMI, który teraz, w wersji 2.0 z HDCP 2.2 obsługuje HDR. W CINEBAR 11 znajdują się też złącza ARC dla łatwego podłączenia kablowego i CEC do obsługi pilota TV.

Nowością jest też panel dotykowy do obsługi urządzenia oraz dwie wersje kolorystyczne – biała i czarna. Z przodu CINEBAR 11 zamontowano […] biały wyświetlacz.

Dzięki zintegrowanemu uchwytowi, soundbar w łatwy sposób można zamontować na ścianie. W zestawie znajduje się również pilot.

Cena i dostępność

Teufel CINEBAR 11 jest dostępny w sprzedaży na stronie internetowej teufelaudio.pl w cenie 1 749 zł. […] Zestaw 4.1 z dodatkowymi tylnymi głośnikami EFFEKT dostępny jest w cenie 3 149 zł.

Więcej informacji na temat produktów Teufel: https://www.teufelaudio.pl/

Informacje o Lautsprecher Teufel GmbH

Teufel jest największym w Europie bezpośrednim sprzedawcą produktów audio. Szeroka oferta produktów obejmuje systemy kina domowego, telewizyjne rozwiązania dźwiękowe, systemy multimedialne, klasyczne Hi-Fi, słuchawki oraz głośniki Bluetooth oraz głośniki multiroom z własną technologią streamingową Raumfeld. Firma rozpoczęła opracowywanie zestawów głośnikowych w Berlinie w 1979 roku w Berlinie i jest obecnie znaną marką elektroniki użytkowej w Europie i Chinach.

Od początku istnienia Teufel dobry dźwięk był dla firmy najważniejszy. Niezliczone nagrody od konsumentów, prasy i mediów internetowych świadczą o sukcesie tej firmy. Produkty marki Teufel są dostępne wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej w sklepie internetowym Teufel, na rynkach online, w strefie hotline i w sklepach marki Teufel.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl