Teufel Cinebar One+ 2021
Home / info / Teufel Cinebar One mk2

Teufel Cinebar One mk2

Gdy w maju 2020 roku publikowałem recenzję grajbelki Teufel Cinebar One+, nie przypuszczałem, że rok później producent zaprezentuje jego następcę – model Cinebar One mk2. Choć wprowadzenie nowej grajbelki mnie cieszy, jeszcze bardziej cieszy mnie to, że producent wsłuchał się w głosy krytyczne i wprowadził szereg ulepszeń, w tym także całkowicie nowego pilota zdalnego sterowania.

Przypomnę, że poprzedni model wykonano z niepraktycznego błyszczącego tworzywa sztucznego, natomiast w nowym „lakieru fortepianowego” nie widać, co widać na zdjęciu poniżej.

teufel cinebar one mk2 remote

Jeszcze nie wiem, czy i kiedy nowy Cinebarek będzie dostępny do testów, ale jak się dowiem, dopiszę tę informację poniżej.

Tymczasem zapraszam do lektury oficjalnego komunikatu prasowego.

TCh

Informacja prasowa firmy Teufel z 17 VI 2021 r. [wybrane fragmenty]

Nowy Teufel CINEBAR ONE – kompaktowy soundbar do niewielkich pomieszczeń

Kraków, 17.06.2021 – Teufel wprowadza na rynek nową wersję popularnego soundbaru CINEBAR ONE. Urządzenie docenią osoby, które chcą cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem w małym lub średnim pomieszczeniu. Teufel CINEBAR ONE w wersji bez subwoofera jest dostępny w sprzedaży w cenie 1349 zł.

Niewielkich rozmiarów (35 x 11,3 x 6,8 cm) CINEBAR ONE został wyposażony w cztery wydajne głośniki, każdy z własną końcówką mocy. Nowością jest zastosowanie technologii dźwięku przestrzennego Dynamore Ultra® z głośnikami bocznymi typu side firing.

Soundbar w wersji samodzielnej, bez subwoofera, sprawdzi się w małych i średnich pomieszczeniach. Dzięki trzem trybom dźwięku – Music, Movie, Voice – CINEBAR ONE dostarczy odpowiednich wrażeń podczas seansów filmowych, w grach wideo czy jako głośnik do słuchania muzyki. Nowością jest tryb Voice, który wpływa na lepsze zrozumienie dialogów poprzez podkreślenie odpowiednich fragmentów nagrania w zależności od typu treści.

Nowość od Teufel obsługuje technologię Dolby Digital i standard łączności Bluetooth 5.0 z aptX. Do tego zawiera wbudowany interfejs dźwiękowy USB, który docenią użytkownicy komputerów osobistych oraz złącze HDMI z CEC i ARC, wejście liniowe i optyczne.

Urządzenie można obsługiwać zdalnie za pomocą pilota znajdującego się w zestawie lub panelu dotykowego umieszczonego na obudowie. Diody LED umieszczone na froncie informują między innymi o poziomie głośności. Soundbar w razie potrzeby można zamontować na ścianie.

CINEBAR ONE dostępny jest także w wersji z bezprzewodowym subwooferem T6 [najprawdopodobniej takim samym jak w modelu Teufel Cinebar 11 – TCh].

Cena i dostępność

Teufel CINEBAR ONE jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych

  • białej i czarnej – w cenie 1349 zł,
  • a w zestawie z subwooferem w cenie 1799 zł […].
[…]

Informacje o Lautsprecher Teufel GmbH

Teufel jest największym w Europie bezpośrednim sprzedawcą produktów audio. Szeroka oferta produktów obejmuje systemy kina domowego, telewizyjne rozwiązania dźwiękowe, systemy multimedialne, klasyczne Hi-Fi, słuchawki oraz głośniki Bluetooth oraz głośniki multiroom z własną technologią streamingową Raumfeld. Firma rozpoczęła opracowywanie zestawów głośnikowych w Berlinie w 1979 roku w Berlinie i jest obecnie znaną marką elektroniki użytkowej w Europie i Chinach.

Od początku istnienia Teufel dobry dźwięk był dla firmy najważniejszy. Niezliczone nagrody od konsumentów, prasy i mediów internetowych świadczą o sukcesie tej firmy. Produkty marki Teufel są dostępne wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej w sklepie internetowym Teufel, na rynkach online, w strefie hotline i w sklepach marki Teufel.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl