Home / info / Wyrzucamy dekodery, kupujemy Viery

Wyrzucamy dekodery, kupujemy Viery

Platforma nc+ postanowiła pomóc zwykłemu użytkownikowi w wyborze nowego telewizora. W tym celu postanowiła przyznawać specjalne certyfikaty, które potwierdzają, że dane modele mogą odbierać sygnał satelitarny bez konieczności podłączania dekodera. Wśród tych telewizorów znalazły się Panasonic Smart Viera. Pełną listę urządzeń ze wspomnianą funkcją znajdziecie w poniższym komunikacie prasowym. Zapraszamy do lektury.

KOMUNIKAT PRASOWY

Telewizory Panasonic Smart VIERA z certyfikacją nc+

 

 

Warszawa, 13 stycznia 2014 — Wybrane modele telewizorów Panasonic uzyskały certyfikat platformy nc+.

 

Certyfikaty uzyskane przez modele Smart Viera oznaczają, że wybrane modele telewizorów mogą odbierać sygnał nc+, bez potrzeby użycia zewnętrznego dekodera. Wystarczy podłączyć telewizor Panasonic do anteny satelitarnej zainstalować kartę HD z ofertą nc+ w telewizorze (moduł nc+ CAM), a następnie wybrać operatora i aktywować kartę SMS-em. Zastosowanie takiego rozwiązania oznacza również, że wszystkimi funkcjami i kanałami zarządza się za pomocą jednego pilota TV. Nagrywanie programów (PVR) możliwe jest z wykorzystaniem zewnętrznego dysku USB[1].

Panasonic 01

W ostatnich tygodniach telewizja nc+ wprowadziła na rynek ofertę nc+ MIX z kartą HD do telewizora (modułem nc+ CAM). Każdy Użytkownik tej oferty na start otrzymuje dostęp do 112 kanałów w tym 40HD z kanałami CANAL+ włącznie. Po miesiącu klient sam może zdecydować, jak długo chce korzystać z oferty nc+ i jaki pakiet tematyczny odpowiada mu najbardziej. Wyboru oferty można dokonać w wygodny sposób, na przykład przez formularz na stronie ncplus.pl/mix.

Panasonic 02

 

Certyfikacja nc+ obejmuje następujące modele z oprogramowaniem w wersji 3.864 lub wyższej:

 

LCD: TX-L55WT60E, TX-L47WT60E, TX-L60DT60E, TX-L55DT60E, TX-L50DT60E, TX-L47DT60E, TX-L42DT60E, TX-L42DT60ETS

 

Plazmowe: TX-P65WT600E, TX-P60ZT60E, TX-P65VT60E, TX-P55VT60E, TX-P50VT60E, TX-P50GT60E, TX-P42GT60E

 

Weryfikacja kompatybilności została przeprowadzona przez zespoły techniczne Panasonic i nc+.


[1] W przypadku modeli telewizorów z serii ZT, VT, GT / WT oraz DT materiał można nagrać na dysk HDD o pojemności od 160 MB do 3TB. Zalecane jest zewnętrzne zasilanie dysku.

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl