Home / info / Zajrzyj do Shire z Samsungiem

Zajrzyj do Shire z Samsungiem

Miłośnicy Samsunga i Tolkiena – czas na zakupy. Jeżeli zdecydujecie się na zakup wybranych sprzętów, to Blu-raya ,,Hobbit: Niezwykła podróż” dostaniecie zupełnie za darmo. Szczegóły w poniższym komunikacie prasowym.

 

komunikat prasowy

 

 

 

 

 

Dziś rozpoczęła się akcja promocyjna najnowszych zestawów kina domowego firmy Samsung Smart Blu-ray HT-F5550, HT-F5530 i HT-F5500 oraz odtwarzaczy Blu-ray. Na uczestników promocji czeka niespodzianka w postaci jednego z największych przebojów kinowych ostatnich miesięcy w jakości Blu-ray. Każdy, kto kupi jeden z objętych promocją zestawów kina domowego lub odtwarzaczy otrzyma w prezencie film „Hobbit: Niezwykła Podróż” w formacie Blu-ray.

samsung-hobbit

Epickie opowieści, takie jak pierwsza z trzech części filmowej trylogii w reżyserii Petera Jackson’a oparta na arcydziele „Hobbit, czyli tam i z powrotem” J.R.R. Tolkiena, zyskają znacząco gdy będziemy w stanie podziwiać szczegóły bajecznie kolorowych krajobrazów i usłyszeć najbardziej subtelne fragmenty ścieżki dźwiękowej. Dzięki najnowszym technologiom zastosowanym w zestawach kina domowego Samsung Smart Blu-ray 3D HT-F5550, HT-F5530, HT-F5500 oraz odtwarzaczach Blu-ray BD-F6500, BD-F5500 i BD-E5500stanie się to możliwe. Możemy znaleźć się w centrum zdarzeń, obrazów i dźwięków fantastycznego świata Śródziemia nie opuszczając własnego domu.

Perfekcyjna synchronizacja obrazu i dźwięku
W objętych promocją zestawach kina domowego Samsung HT-F5550, HT-F5530, HT-F5500 wykorzystano innowacyjną technologię DTS Neo Fusion, która synchronizuje dźwięk, aby podążał za akcją filmu, uwzględniając dynamikę akcji i głębię obrazu. Funkcja Smart Volume w inteligentny sposób zarządza poziomem głośności, tak, aby były on właściwie dobrany do zdarzeń, które widzimy na ekranie telewizora. Dodatkowo, innowacyjna technologia wzmacniacza cyfrowego, Crystal Amplifier Plus dwukrotnie filtruje źródło dźwięku, minimalizując zniekształcenia i zapewniając krystalicznie czysty dźwięk HD współgrający z doskonałym obrazem.

Błyskawiczny start i doskonały obraz
Nowe odtwarzacze Samsung Blu-ray BD-F6500, BD-F5500 sprawią, że przygodę z filmem „Hobbit: Niezwykła podróż” możemy rozpocząć już po upływie 0,5 sekundy od włączenia urządzenia dzięki funkcji Quick Start Mode. Te dwurdzeniowe odtwarzacze są doskonałym uzupełnieniem telewizorów Samsung Smart TV. Zapewniając wyświetlanie obrazu w doskonałej jakości Full HD pozwolą dostrzec nawet strach w oczach uczestników wyprawy do Samotnej góry.

Film „Hobbit: Niezwykła Podróż”, nominowany do trzech nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, to fascynująca wyprawa w baśniowy świat Śródziemia. Na ekrany światowych kin film wszedł 28 listopada 2012 roku. Polska premiera filmu odbyła się 25 grudnia ubiegłego roku i przyciągnęła w pierwszy weekend do kin ponad pół miliona widzów (to jeden z najlepszych wyników w historii polskiego kina po 1989 roku!). Do tej pory film obejrzało w Polsce już ponad 2 miliony widzów. Druga część trylogii ma trafić do kin 13 grudnia 2013, a premierę ostatniej części zaplanowano na 17 grudnia 2014. Samsung jest Partnerem premiery Blu-ray i Blu-ray 3D filmu (film dostępny na obu nośnikach od kwietnia 2013 roku).

Promocja potrwa do wyczerpania zapasów nagród. Regulamin promocji znajduje się w pliku do pobrania (poniżej) oraz na stronie www.samsung.pl

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl