Home / info / Premium w Samsungu

Premium w Samsungu

Samsung Smart TV wciąż się rozwija. Tym razem poszerza aplikację o sekcję Premium. Umieszczono w niej najnowsze hity filmowe oraz przedpremierowe odcinki znanych seriali. W zbiorach VoD Onet znajdziecie takie produkcje jak: „Drogówka”, „Jeździec znikąd”, „Czekolada”, „Kill Bill” czy też „Bejbi Blues”. Aktualizacja platformy Samsung Smart TV jest już dostępna. Więcej na ten temat – poniżej. Miłej lektury!

 

vod-onet-premium-samsung-smart-tv-1

KOMUNIKAT PRASOWY

 

Aplikacja VoD Onet dostępna na platformie Samsung Smart TV zyskuje jeszcze bardziej na atrakcyjności. Najnowsza aktualizacja na urządzenia Smart TV z roku 2012 i 2013 poszerza aplikację o sekcję Premium, wypełnioną najnowszymi produkcjami filmowymi takimi jak hit zeszłego roku „Drogówka” czy „Jeździec znikąd” studia Disney. Ponadto, odnajdziemy tam przedpremierowe odcinki popularnych seriali oraz najbardziej znane produkcje światowego kina.

Tylko w VoD Onet użytkownicy znajdą najlepsze filmy legendarnego studia Miramax: nominowany do trzech Złotych Globów serię „Kill Bill” Quentina Tarantino oraz produkcje, które zyskały uznanie Amerykańskiej Akademii Filmowej takie jak „Czekolada”, zdobywcę dziewięciu Oscarów „Angielskiego pacjenta” czy „Malenę” ze zjawiskową Moniką Bellucci w roli tytułowej.

W zbiorach VoD Onet jest także coś dla miłośników rodzimej kinematografii. Wśród bogatej oferty filmowej znajdują się takie głośne tytuły jak „Układ zamknięty” Ryszarda Bugajskiego czy nagrodzone na festiwalu w Berlinie „Bejbi Blues” Katarzyny Rosłaniec. Nie brakuje także propozycji, przy których miło spędzą czas rodzice z dziećmi. Idealnie na rodzinny seans nadają się popularne animacje „Samoloty” czy „Uniwersytet potworny” – jeden z najbardziej dochodowych tytułów w historii studia Pixar.

Co tydzień w sekcji Premium pojawiać się będą kolejne premiery filmowe, całkowicie wolne od reklam. Ponadto w aplikacji VoD Onet użytkownicy będą mogli oglądać najlepsze i najpopularniejsze seriale TVP, w tym również przedpremierowe odcinki najnowszych produkcji.

Nową wersja aplikacji jest obecnie dostępna tylko na Samsung Smart TV, zaktualizuje się automatycznie po kliknięciu, dla nowych użytkowników jest do pobrania z Samsung Apps. VoD Onet jest jedną z ponad 115 polskich aplikacji dostępnych w ramach platformy Samsung Smart TV, które poszerzają tradycyjne funkcje telewizorów.

Aplikacja jest bezpłatna, filmy w sekcji Premium VoD Onet z są płatne.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl