professional test & review of 55" Samsung Neo QLED TV QN85C series 55QN85C
Home / info / Samsung 55QN85C – test

Samsung 55QN85C – test

55-calowy telewizor z najbardziej przystępnej serii Neo QLED-ów, czyli QN85C sprawił mi drugą co do znaczenia pozytywną niespodziankę w tym roku. I chociaż osobiście wybrałbym np. Sony z serii X90L, dobrze znam i doceniam zalety Samsunga 55QN85C i wiem, w których zastosowaniach, albo na których treściach wyglądałby on lepiej niż ww. Sony.

I jeszcze jedno: 55QN85C jest dowodem na to, że przyszpilony przez chińską konkurencję (czytaj: Hisense’a i TCL) Samsung potrafi zerwać z przeszłością i skupić się nie na marketingowym bajerowaniu, lecz istotnej poprawie parametrów technicznych swojego telewizora.

I chociaż szkoda, że na ten neokuledowy przełom musieliśmy czekać aż dwa lata, lepiej późno niż wcale.

Poniżej link do mojej recenzji na portalu Geex.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/recenzja-samsung-55qn85c/

TCh

55-calowy telewizor z najbardziej przystępnej serii Neo QLED-ów, czyli QN85C sprawił mi drugą co do znaczenia pozytywną niespodziankę w tym roku. I chociaż osobiście wybrałbym np. Sony z serii X90L, dobrze znam i doceniam zalety Samsunga 55QN85C i wiem, w których zastosowaniach, albo na których treściach wyglądałby on lepiej niż ww. Sony. I jeszcze jedno: 55QN85C jest dowodem na to, że przyszpilony przez chińską konkurencję (czytaj: Hisense'a i TCL) Samsung potrafi zerwać z przeszłością i skupić się nie na marketingowym bajerowaniu, lecz istotnej poprawie parametrów technicznych swojego telewizora. I chociaż szkoda, że na ten neokuledowy przełom musieliśmy czekać aż dwa…

Samsung 55QN85C

ocena ogólna

bardzo udany

Samsung, który tnie koszty produkcji niemalże jak szalony, tym razem musiał dać lepsze komponenty do telewizora Neo QLED trzeciej generacji. Rezultat? Najlepszy przedstawiciel serii Q85, jakiego kiedykolwiek testowałem.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl